Menü
Yeni Albüm : Emre Özdemir: "YUM"
12 Aralık 2011 Pazartesi - 13:58 GMT
Emre Özdemir

Söz ve müzikleri kendisine ait on parçadan oluşan "YUM" albümünü Musicom etiketiyle yayınlayan Emre Özdemir müziği: "Kendimi savunmasızca tek teslim ettiğim, bilinçaltımı tek okuyabilen ses." olarak ifade ediyor. Prodüktörlüğünü de kendisinin yaptığı albümde; Ozan Çolakoğlu, Barış Büyük, Ümit Sayın, Erdem Sökmen, Ercüment Vural, İsmail Soberk, Bahadır Tanrıvermiş, Gündem Yaylı Grubu gibi müzik dünyasının başarılı isimleri biraraya gelirken, albüm grafik tasarımını Aykut Genç, Emre Özdemir'in imaj danışmanlığını ise Rengin Özdemir ile Çiğdem Paycı yaptı.

Sözü ve müziği kendisine ait olan "Yum", samimi sözleri ve sıcak müziğiyle kalpleri ısıtan bir şarkı olmaya aday. Şarkının aranjesini usta aranjör Ozan Çolakoğlu yaptı. Şarkıda, ut virtiözü Fatih Ahıskalı da Emre Özdemir'e eşlik etti. Şarkının vokallerinde ise Tuba Önal, Ercüment Vural ve Cihan Okan gibi güçlü sesler var. İnternet sitelerinde izlemeye başladığımız, Gülşen Aybaba'nın yönetmenliğini yaptığı "Yum" adlı şarkının klibi önümüzdeki günlerde müzik kanallarında da yerini almaya hazırlanıyor.

EMRE ÖZDEMİR; albümde Ümit Sayın ile feat. yaptığı "YALANMIŞ" adlı parçasıyla; aşkta, karanlığın ardındaki sabahı bulmanızı sağlayacak.