Menü
Yeni Albüm : Babutsa: "Kestane"
26 Ekim 2011 Çarşamba - 14:50 GMT
Babutsa

"Yanayım Yanayım" adlı şarkılarıyla müzik listelerini kasıp kavuran ve samimi halleriyle gönülleri fetheden "Babutsa" grubu ikinci albümleri ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. İlk albümleriyle müzik dünyasına bomba gibi düşen Kıbrıslı grup Babutsa, "Tabii Güzelim" adlı single çalışmasından sonra sevenlerine 5 şarkı ile yeniden merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni albümlerinde, yollarına 2 kişi olarak devam etme kararı alan Babutsa, şu günlerde Kilyos'da Kamil Aydın yönetmenliğinde çekilen "Kestane" adlı eğlenceli klipleri ile ekranda!

05 Aralık Pazartesi günü European Records etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alan "Kestane" adlı yeni Babutsa albümünün içinde 5 şarkı var. Albümde Fettah Can, Bora Serbülent, Harun Erkezen ve Ali Sönmez şarkıları yer alıyor. Albümün aranjörlüğünü ise Soner Türsoy üstlendi.

"Kestane" adlı Antalya yöresine ait anonim şarkılarıyla sevenlerini yeniden eğlendirmeyi başaran Babutsa, duygusal şarkılarıyla da hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor! "Alışamadım" ve "Dayanamam" adlı şarkılar son dönemde yapılan duygusal şarkılar arasında farklı bir yere sahip olacak. Bu, hem eğlenceli hem de duygusal olan albümde, "Kestane" ve "Hiç Çekemem" adlı şarkıların remix versiyonları da bulunuyor.

Albüm tanıtım lansmanını Kıbrıs'ta Nuh'un Gemisi Otel'de gerçekleştiren Babutsa, dansçı kızlara birlikte sahnede show yaptı.

1. HİÇ ÇEKEMEM
SÖZ - MÜZİK : FETTAH CAN
ARANJÖR : SONER TÜRSOY
2. DAYANAMAM
SÖZ - MÜZİK : BORA SERBÜLENT
ARANJÖR : SONER TÜRSOY
3. KESTANE
SÖZ - MÜZİK : ANONİM
DERLEME : M.Karaer-O.Kelebek
ARANJÖR : SONER TÜRSOY
4. ALIŞAMADIM
SÖZ - MÜZİK : ALİ REBKE SÖNMEZ
ARANJÖR : FETTAH CAN - SONER TÜRSOY
5. KURTAR BENİ YA'RAB
SÖZ - MÜZİK : HARUN ERKEZEN
ARANJÖR : HARUN ERKEZEN
6. TABİ GÜZELİM
SÖZ: KADİR MUTLU
MÜZİK: PHOEBUS TASSOPOULOS
ARANJÖR : SONER TÜRSOY
7. HİÇ ÇEKEMEM (RADIO EDITION)
SÖZ – MÜZİK: FETTAH CAN
ARANJÖR : SONER TÜRSOY
8. KESTANE REMİX Feat. DJ. HAN
SÖZ - MÜZİK : ANONİM