Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen
01 Ekim 2011 Cumartesi - 17:45 GMT
Gülşen

"Yeni Biri" ile radyolarda en çok çalan ve televizyonlarda en çok klibi yayınlanan sanatçı olmayı başaran Gülşen, "Sözde Ayrılık" ile başarısını sürdürmeye devam ediyor. Yeni klibinde de yine Nihat Odabaşı ile çalışan sanatçı, "Sözde Ayrılık" adlı şarkısının eğlenceli klibiyle herkesi izlerken mutlu başardı ve şu günlerde oyunculuğu ile konuşulmaya devam ediyor...

Gülşen, "bu klipte kendimi oynadım" diyor ve doğal olduğu için bu kadar sevildiğini sözlerine ekliyor. Son dönemde hem kendi söylediği şarkılarla beğenilen hem de başka isimlere verdiği şarkılarla başarısını sürdüren Gülşen, büyük bir hızla şarkı üretmeye devam ediyor. Hadise'nin söylediği "Superman", Sibel Can'ın söylediği "Suistimal" ve Yıldız Kaplan'ın söylediği "Haberin Yok"dan sonra şu günlerde Yeşim Salkım'ın seslendirdiği "Piyango" da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ayrıca bu hafta itibariyle yine bir Gülşen şarkısı olan "Aşktan Sabıkalı"da Bülent Ersoy'dan dinlemeye başlayacağız.

Bir yandan kendi albümünün hazırlıklarına da devam eden sanatçı, 2012 yılının ilk aylarında en az 10 yeni şarkıdan oluşacak olan yeni albümü için Ozan Çolakoğlu ile birlikte büyük bir titizlikle stüdyoda çalışıyor.

Gülşen'in favori şarkısı: Hadise - Superman
Burcu : İkizler