Menü
Yeni Albüm : DJ U.F.U.K & Ateş Tezer: "Gazla Remix"
18 Temmuz 2011 Pazartesi - 11:46 GMT
Gazla

1990'lı yılların sonunda efsanevi "Magma Klüp" gecelerinde sahnelenen doğaçlama performansların sonucunda oluşmuş ve usta müzisyen, DJ ve prodüktörlerden kurulu GAZLA ekibi, bu yılın en yüksek sesle dinlenecek albümlerinden birine imzasını atıyor! Uzun yıllar birlikte çalışan ikili Ateş Tezer ve Dj Ufuk Özgönül (DJ U.F.U.K), işbirliklerini stüdyoda da devam ettirerek kendilerine ait 3 yeni çalışmayı ve ilk defa bu albümde yer alacak remix'leri bir araya getirdi!

"Gazla Remix" albümünün açılışını yapan Sıla, büyük ilgi gören son albümünün çıkış şarkısı "Acısa da Öldürmez" remix'i ile kanınızı kaynatacak... Albümde Sezen Aksu klasiği "Aşktan Ne Haber" bu kez Aytekin Kurt sesiyle ve coşku dolu ritmiyle hayat buluyor. Emre Aydın ve "Alıştım Susmaya" bu kez çok özel bir remix'i ile albüme ses getirken, Soner Sarıkabadayı'nın "Seveni Arıyorum" remix'i de bu albümde... Albümün çok ses getirecek şarkılarından unutulmaz Erkin Koray başyapıtı "Şaşkın", bu kez Adnan Karaduman'ın kemanını konuşturduğu, dinlemeye doyamayacağınız bir versiyonu ile karşımızda!

Vokalde Ateş Tezer'in dikkat çekici sözleri ile "Çıkalım mı", Klarnette Hüsnü Şenlendirici farkıyla "İstanbul Sky" ve bir Gazla klasiği haline gelecek "Beklentisi Yok" yepyeni Gazla çalışmaları olarak sıkça duyacağız.

GAZLA ekibi, albümün yapım aşamasında İstanbul'da varolan müzik kültürüne, son dönemlerin en gelişmiş dans ritimlerini ekledi. Usta müzisyenlerin de katkıları ise albüme kaydadeğer bir son fırça darbesi denilebilir.

Farklı tarzlar içinde genişleyebilen ve her zaman dans ettiren Gazla ve Sony Music işbirliği ile; GAZLA REMIX şimdi tüm müzik marketlerde!

GAZLA REMİX:

1 - Sıla - Acısa Da Öldürmez (Gazla remix)
2 - Soner Sarıkabadayı - Seveni Arıyorum (Gazla remix)
3 - Erkin Koray – Saşkın (Gazla remix feat. Adnan Karaduman)
4 – Gazla feat. Hüsnü Şenlendirici - Çıkalım mı
5 – Sezen Aksu - Aşktan Ne Haber (Gazla remix feat. Aytekin Kurt)
6 - Gazla - İstanbul Sky
7 - Emre Aydın - Alıştım Susmaya (Gazla remix)
8 - Gazla - Beklentisi Yok