Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Levent Dörter ve Kendi
09 Haziran 2011 Perşembe - 17:34 GMT
Levent Dörter

Levent Dörter, "Duvaksız Gelin" adlı Tan Taşçı şarkısıyla ve Tan'la yaptığı düetle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yıllardır müziğin içinde olan ve sahne alan Levent Dörter, ilk albümünü çıkartmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Müzik dünyasında oldukça yoğun günler yaşanırken, Levent Dörter de kendine bir yer bulduğu için ve şarkısı sevildiği için oldukça keyifli.

İlk klip Kemal Başbuğ yönetmenliğinde, "Duvaksız Gelin" adlı şarkıya çekildi ve klipte sanatçıya Tan eşlik etti. Mustafa Ceceli, Fettah Can, Erhan Bayrak, Ceyhun Çelikten, Adnan Fırat, Mert Ali İçelli, Serkan Özcan ve Taner Çalık gibi isimlerle de çalışan sanatçı, ilk albümünde böyle güzel isimlerle çalışabildiği için kendini oldukça şanslı hissediyor. Yakın zamanda ikinci klip için kamera karşısına geçmeyi planlayan sanatçı, "Kalabalığa Karışırım" adlı şarkısıyla da ekranlarda olacak.

Levent Dörter'in favori şarkısı : Tan - Taş Yürek
Burcu : Başak
Kendi

Kendi, "Postmodern" adlı eğlenceli albümüyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Pembe rengine olan düşkünlüğü ile tanınan Kendi, "Lalale" adlı şarkısının renkli klibiyle ekranlarda. "Lalale" adlı şarkının söz ve müziği Seçil Akın'a ait. 6 şarkının yer aldığı albümde, sözü ve müziği Adnan Fırat'a ait olan "Hollywood" adlı şarkı, özellikle internet dünyasında dikkat çekiyor ve büyük ihtimalle ikinci klip bu şarkıya gelecek.

Dans müziğinin latin, house, elektronik gibi türlerinin kullanıldığı albüm dinamik ve minimalist yapısı ile dikkat çekiyor.

Kendi'nin favori şarkısı : Gece - Ben Öldüm
Burcu : Kova