Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hadise ve Kolpa
16 Mayıs 2011 Pazartesi - 15:14 GMT
Hadise

Hadise, "Aşk Kaç Beden Giyer" adlı albümü ile ve "Superman" adlı şarkısı ile süper bir dönüş yaptı. Son dönemde radyolarda en fazla çalınan şarkılardan biri olmayı başaran Superman'in söz ve müziği Gülşen'e ait. Hadise, "Superman" adlı şarkısının klibi ile ekranlarda ve Nihat Odabaşı'nın çektiği klip de oldukça beğenildi.

Albümünde Gülşen, Deniz Erten, Gökhan Şahin, Alper Narman, Ozan Çolakoğlu ve Erdem Kınay gibi çok önemli isimlerle çalışan Hadise, albümüne gösterilen ilgiden oldukça memnun. "Aşk Kaç Beden Giyer" adlı albümünde 9 şarkı var ve Hadise albümündeki 9 şarkıyı da ilerleyen aylarda kliplendirmeyi planlıyor. İkinci klip için çok kararsız olan sanatçı, ikinci klibin "Aşk Kaç Beden Giyer", "Mesajımı Almıştır O" ve "Burjuva" adlı şarkılardan birine geleceğini açıkladı.

Hadise'nin favori şarkısı : Gülşen - Yeni Biri
Burcu : Terazi
Kolpa

Kolpa, "Son Nefesim" adlı duygusal bir şarkıyla sevenlerine albüm öncesi sürpriz yaptı. Sözleri Barış Yurtçu, Haluk Kurosman ve Tuna Velibaşoğlu'na bestesi ise Barış Yurtçu'ya ait olan "Son Nefesim" adlı single çalışmasının prodüktörlüğünü Haluk Kurosman yaptı. Cover şarkılarla ve bir çok yerde verdikleri konserlerle büyük bir kitleye ulaşan Kolpa, kendi şarkıları "Son Nefesim" ile sevenlerini mutlu etti. Eylül ayında çıkarmayı planladıkları yeni albüm çalışmalarına devam eden grup üyeleri, bir yandan da konserlerini sürdürüyor.

Kolpa'nın favori şarkısı : Seksendört - Hayır Olamaz
Burcu : Barış Yurtçu (solist) : Boğa