Menü
Yeni Albüm : Simge "Yeni Çıktı"
21 Nisan 2011 Perşembe - 22:44 GMT
Simge

Gülşen ve Serdar Ortaç'a yaptığı başarılı vokallerle adından söz ettiren Simge, ilk albümü "Yeni Çıktı" ile müzikseverlerle buluşuyor. Bir yıllık titiz bir çalışmanın sonunda Kaya Müzik Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan albümde Erdem Kınay, Gökhan Şahin ve Alper Narman imzası taşıyan 6 tane şarkı yer alıyor.

Yapımcılığını Doğan Karakaya'nın üstlendiği, Emre Aksu'nun süpervizörlüğünde hazırlanan "Yeni Çıktı" albümünün kendisi için çok özel bir yeri olduğunu ifade eden Simge, duygularını şu sözlerle ifade ediyor; "Yıllar boyu  albüm yapmak hayaliyle yaşadım. Bu hayalle uyudum, bu hayalle uyandım. Şu an, Yeni Çıktı isimli ilk albümümü tüm müzikseverlerin beğenisine sunarken, müzik dünyası için başarılı bir iş yaptığımı düşünüyorum. Hayalimin başlangıcı olan bu ilk adımımda yepyeni bir sound ile karşınızdayım."

İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi Bölümü mezunu olan Simge'nin ilk klibi sözü Gökhan Şahin'e, müziği ise Erdem Kınay'a ait olan "Ödeme Vakti" adlı şarkıya Sedat Doğan yönetmenliğinde çekildi. Klip, 25 Nisan'da tüm müzik kanallarında yayında olacak!