Menü
Yeni Albüm : Sinan Akçıl: "Kalp Sesi"
18 Nisan 2011 Pazartesi - 15:18 GMT
Sinan Akçıl

Söz yazarı ve besteci kimliğiyle tanığımız ve yaptığı şarkılarla müzik piyasasında önemli başarılara imza atan Sinan Akçıl, solo albümünü tamamladı: "Kalp Sesi"... Twitter üzerinden ve fun clup üyeleriyle belirlediği "Kalp Sesi"ni albüm adı olarak belirleyen Akçıl, "İlk albümümde müzikseverler kalp atışlarıma daha yakından tanık olacak" dedi.

Poll Production etiketiyle Türkiye, Bulgaristan, Yunanistan ve Almanya'daki müzik marketlerde aynı anda yerini alacak olan "Kalp Sesi" adlı albümde şarkılar kadar Sinan Akçıl'ın düetleri de konuşulacak. Sinan Akçıl "Cumartesi" adlı şarkısında Ajda Pekkan ile, "Atma" ve "Söndürülmez İstanbul" adlı şarkılarında Hande Yener ile, "Bişey Olmuş"da İzel ile "Bana Uyan" adlı şarkısında Ziynet Sali ile "Şampiyon" isimli şarkısında da Balkanların divası olarak anılan Teodora ile düet yaparak, ilk albümünde müzik piyasasını alt üst etmeye hazırlanıyor...

DMC dağıtımıyla alıcısına ulaşacak olan albümün mixleri Almanya'nın ünlü stüdyosu Hansa Stüdyolarında yapılırken, "Bişey Olmuş" adlı şarkıya da Berlin senfoni eşlik etti. Albümün fotoğraf çekimleri ise Kemal Doğulu tarafından İstanbul ve Amsterdam olmak üzere iki farklı şehirde gerçekleştirildi.