Menü
Yeni Albüm : Aşk ne demek bilen var mı?
07 Nisan 2011 Perşembe - 16:40 GMT
Serkan Kaya

Asırlar boyunca kendimize sorduğumuz, yaşadığımız sevgi seline adını verdiğimiz şeyi aslında kendimize ve çevremize sormaktan hep çekindik. Sorgulamaktan çekindiğimiz şey ise tek hecelik bir şeydi: "AŞK". Kimisi için "AŞK"; kızgın kumlardan serin sulara atlayıp ferahlamak gibi, kimisi için bir sevgiliyi ölesiye sevme hali. Hal böyle olunca dünyanın her bir köşesinde insanların yaşadığı bu duygu seline, doğudan batıya, kuzeyden güneye birilerinin sorgulaması gerek diye düşünen SERKAN KAYA sizler için bu soruyu şarkılarla soruyor: AŞK NE DEMEK BİLEN VAR MI?

Sivas doğumlu olan SERKAN KAYA'yı Ebru Yaşar, Ceylan, Nihat Doğan, Ayhan Aşan, Azer Bülbül, Azeri Günel, Hatice gibi daha birçok ünlü sanatçıya verdiği şarkılarından tanıdığınız üzere, şimdi de kendine has ses rengiyle, kâh hüzünlü kâh neşeli şarkılarıyla daha iyi tanıyacaksınız. Müzikseverlerin alıp da dinleyebileceğimiz bir albüm yok dediği şu dönemde Serkan Kaya'nın müzik sektörüne hareket kazandıracağı inancındayız. 3 yıl süren hummalı bir repertuar ve stüdyo çalışmasıyla birlikte 75 şarkı arasından seçilerek ortaya çıkan 11 şarkılık albümde kendinizden de birçok şey bulacaksınız. Albümdeki şarkılar Selim Çaldıran, Ceyhun Çelikten ve Oğuz Tarhanlı gibi Türkiye'nin ünlü aranjörlerinin imzasını taşırken, albümün yapımcılığını Poll Production, prodüktörlüğünü Polat Yağcı üstlendi. Ayrıca albümün çıkış şarkısı olarak söz ve müziği Serkan Kaya'ya ait olan "SEVEMİYORUM" isimli şarkı belirlendi.

Albümün çıkış şarkısı olan "Sevemiyorum" isimli şarkıya, usta yönetmen Kemal Başbuğ yönetmenliğinde video klip çekildi. Sizlere muhteşem bir müzik ziyafeti sunan Serkan Kaya, klibiyle de siz müzikseverlere görsel şölen yaşatıyor. Kendine has ses rengi ve yorumuyla içinize işleyecek olan, en samimi aşk şarkılarıyla "AŞK"ı sizlere soruyor ve "AŞK NE DEMEK BİLEN VAR MI?" diye siz müzikseverlere sesleniyor.