Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ümit Sayın ve Berkay
06 Nisan 2011 Çarşamba - 01:00 GMT
Ümit Sayın

Ümit Sayın, merakla beklenen Best of albümü "Söz - Müzik Ümit Sayın" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Poll Production etiketi ile çıkan albüm, çıkar çıkmaz en çok satan albümler arasına girmeyi başardı. Ümit Sayın, yıllar önce başka sanatçılara verdiği şarkılara, o sanatçılarla düet yaparak yeniden hayat verdi. Albümün çıkış şarkısı olan "Gitme" adlı şarkıda Tarkan’la düet yapan Ümit Sayın, bu şarkının klibinde de Tarkan ile kamera karşısına geçti, klip tüm müzik kanallarına yayında.

Albümde Tarkan dışında; Bendeniz, İzel, Levent Yüksel, Pınar Aylin, Erdal Çelik, Leman Sam, Suavi, Emel Müftüoğlu ve Işın Karaca ile yapılan düetler var. Tam arşivlik olan Ümit Sayın'ın yeni albümündeki bir çok şarkı ilerleyen aylarda kliplenecek.

Ümit Sayın'ın favori şarkısı : M.F.Ö - Yanlızlık Ömür Boyu
Burcu : Boğa
Berkay

Berkay, "Taburcu" adlı şarkısı ile çok başarılı bir çıkış yaptı ve geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Albümündeki bir çok şarkısı daha kliplenmeden ilgi gören Berkay, şu günlerde ikinci klip şarkısı "Ömrümün Geri Kalanı" ile başarısını sürdürüyor. Sözü ve müziği Nezih Üçler'e ait olan "Ömrümün Geri Kalanı" dışında, albümün isim şarkısı olan "Ele İnat" da Nezih Üçler'e ait bir şarkı.

Yakında Mithatcan Özer'e ait olan "Lolita" ve Soner Sarıkabadayı'ya ait olan "Dejavu" adlı şarkılarını da kliplendirmeye hazırlanan Berkay, bu şarkılara çok iddialı klipler çekilmesini planlıyor. Her Çarşamba, İstanbul'daki "Vitrin" adlı mekanda sahne alan Berkay, başarılı sahnesiyle sevenlerini eğlendirmeyi başarıyor.

Berkay’ın favori şarkısı : Ümit Sayın & Tarkan - Gitme
Burcu : Oğlak