Menü
Müzik Haberleri : Mehmet Günsür'den "Eylül Akşamı"
28 Ocak 2011 Cuma - 15:28 GMT
Tan

Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğini üstlendiği 4 şubat'ta vizyona girecek, Böcek Yapım'ın yeni filmi AŞK TESADÜFLERİ SEVER'in soundtrack albümünün en büyük sürprizi Mehmet Günsür'ün seslendirdiği "Eylül Akşamı" şarkısı oldu. Filmin vizyona girmesi ile müzik marketlerde yerini alacak olan Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanacak soundtrack albümde yer alan şarkının söz ve müziği Bülent Ortaçgil'e ait.

İlk kez altı yaşında birbirlerini görüp aşık olan Deniz ve Özgür'ün, otuzlu yaşlarında tesadüfler sonucu birbirlerini tekrar bulmalarını konu edildiği filmde; Mehmet Günsür söylediği şarkı da başarılı bir performans sergiledi. Şarkının sözlerinde anlatıldığı gibi, "Onca yıl sen burada onca yıl ben burada yollarımız hiç kesişmemiş, şu Eylül akşamı dışında" aşkın tesadüfleri sevdiğini, bir de Mehmet Günsür'ün sesinden Aşk Tesadüfleri Sever soundtrack albümünde dinleyeceksiniz.

Mehmet Günsür'a vokallerde TNK grubunun solisti Caner Karamukluoğlu eşlik etti. Film görüntülerinin de yer aldığı Eylül Akşamı video klibi yakında müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.