Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sıla ve Selen Servi
17 Ocak 2011 Pazartesi - 22:29 GMT
Sıla

Sıla, Sony Music etiketiyle çıkardığı üçüncü albümü "Konuşmadığımız Şeyler Var" ile beğenilmeye devam ediyor. Albümün ilk klip şarkısı olan "Acısa Da Öldürmez", son dönemde radyolarda ve müzik kanallarına en çok yayınlanan şarkı olmayı başardı. Sıla, albüme gösterilen ilgilen oldukça memnun ve hızlı hareket edip ikinci şarkısını da kliplendirdi. Önümüzdeki günlerde Sıla'yı yeni klip şarkısı "Oluruna Bırak" ile izleyeceğiz.

Bahar aylarında, "Gol" adlı şarkısına eğlenceli bir klip çekecek olan sanatçı, yaz aylarında ise "Kafa" adlı şarkısını kliplendirmeyi planlıyor. Sıla, şu günlerde kendisine 1 yıldır vokal yapan Gökhan Keser'e albüm hazırlıyor, yakında Sıla'nın yazdığı yeni şarkıları vokalistinden dinleyeceğiz.

Sıla'nın favori şarkısı : Emre Aydın - Hoşçakal
Burcu : İkizler
Selen Servi

Müzik dünyasına yepyeni bir isim daha katıldı ve yıllardır müziğin içinde olan Selen Servi'nin ilk albümü "Göze Aldım" çıktı. Albümdeki tüm şarkıların düzenlemesi İskender Paydaş'a ait.

İlk klip, sözleri Ömer Önder ve Selen Servi'ye ait olan "Aşk Oyunu" adlı eğlenceli şarkıya geldi. Şu günlerde ikinci klip için hazırlık yapan Selen Servi, dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerine albümün isim şarkısı olan "Göze Aldım"ı yakında kliplendirecek.

Selen Servi'nin favori şarkısı : Candan Erçetin - Bahar
Burcu : Yengeç