Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nev ve Ayla Çelik
11 Ocak 2011 Salı - 01:39 GMT
Nev

"Bir Nev-i Alaturka" adlı Türk Sanat Müziği albümü ile çok beğenilen Nev, albümün başarısından dolayı oldukça mutlu. İlk olarak "Mazideki Aşk" adlı şarkı ile ekranlarda izlediğimiz Nev, şu günlerde "Sevmekten Kim Usanır" adlı şarkının klibi ile ekranlarda...

Albümdeki en az 2-3 şarkıyı daha kliplendirmek isteyen Nev, bir yandan da yıl sonunda çıkarmayı planladığı yeni şarkılarından oluşacak olan albümünün hazırlıklarına devam ediyor. Konserlerinde de çok yoğun ilgi gören Nev, gençlere Türk Sanat Müziğini sevdirdiği için çok mutlu. Nev, ilerleyen aylarda "Kapıldım Gidiyorum" adlı şarkıyı da mutlaka kliplendirmek istiyor.

Nev'in favori şarkısı : Funda Arar - Senden Öğrendim
Burcu : Oğlak
Ayla Çelik

Müzik dünyasına yeni bir isim daha katıldı, Ayla Çelik "Lavanta" adlı duygusal şarkısıyla şu günlerde oldukça dikkat çekiyor. Daha önce Sibel Can'ın söylediği "Benim Adım Aşk" adlı şarkı ile müzik dünyasında ismini duyuran Ayla Çelik, sözü ve müziği kendisine ait olan 8 şarkının olduğu "Lavanta" isimli albümü ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümde bir de sözleri Aysel Gürel'e müziği ise sanatçının kendisine ait olan "Mavi Ortancalar" adlı şarkı yer alıyor.

Ayla Çelik, şu günlerde şarkı üretmeye ve sanatçılara şarkı vermeye devam ediyor, sanatçının yeni şarkılarını yakında Ebru Gündeş ve Sibel Can'ın yeni albümlerinde de dinleyeceğiz.

Ayla Çelik'in favori şarkısı : Gökhan Tepe - Birkaç Beden Önce
Burcu : Akrep