Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Özgür Akkuş ve Erol Evgin
28 Aralık 2010 Salı - 15:11 GMT
Özgür Akkuş

"Özgürüm" adlı albümü ile müzik dünyasına merhaba diyen Özgür Akkuş, şu günlerde Gökhan Türkmen ile düet yaptığı "Kayıp Şehir" adlı şarkısıyla oldukça beğeniliyor. Özgür Akkuş'un albümü çıkalı neredeyse 1 sene olmasına rağmen, albümü geç de olsa fark edildi.

"Kayıp Şehir"in klibiyle ekranlarda olan sanatçı, aynı zamanda şu günlerde yeni bir maxi single çıkarttı. Maxi single çalışmasında, albümünde de yer alan "Radyoda Yine Sezen Çalıyordu" adlı şarkının 4 farklı versiyonu ve "Kemer Oyunu" adlı şarkı var. Ayrıca "İndim Havuz Başına" adlı şarkıyı cover yapan sanatçı, şu günlerde "Kemer Oyunu" adlı şarkısının eğlenceli klibiyle de ekranlarda yer alıyor. Yakında, radyolara ve clublere özel yapılan "Kayıp Şehir" adlı şarkısının remixi ile Özgür Akkuş'u dinlemeye devam edeceğiz.

Özgür Akkuş'un favori şarkısı : Gökhan Türkmen - Bir Öykü
Burcu : Kova
Erol Evgin

Erol Evgin, yeni yıla özel 2 şarkıdan oluşan bir albüm hazırladı. "Yeni Yıla Sensiz Giriyorum" adlı şarkı ile sevenlerine sürpriz yapan sanatçı, bu şarkının klibiyle şu günlerde ekranlarda. Klipte, Zeynep Beşerler ile kamera karşısına geçen sanatçı, duygusal ve anlamlı şarkısı ile sevenlerini hüzünlendiriyor.

"Yeni Yıla Sensiz Giriyorum" adlı şarkının sözleri Dr. Selma Çuhacı ve Murat Evgin'e, müzik ise aynı zamanda klibin de yönetmenliğini yapan Murat Evgin'e ait. 2011'in Nisan ayında, 12 şarkıdan oluşacak yeni bir albüm çıkartmayı planlayan sanatçı, yeni albümünde de oğlu Murat Evgin'e ait şarkılar söylemeye devam edecek. Ayrıca, Erol Evgin yeni albümünde sürpriz bir isimle de düet yapmaya hazırlanıyor.

Erol Evgin'in favori şarkısı : Ajda Pekkan & Toygar Işıklı - Bir Günah Gibi
Burcu : Koç