Menü
Yeni Albüm : ENBE Orkestrası: "Kalbim"
22 Aralık 2010 Çarşamba - 09:39 GMT
ENBE

Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası "Kalbim" ismini verdikleri albümlerinin müzikseverlerle buluşmasının ikinci haftasında müzik listelerinde 1 numaraya yükseldi. 12 Aralık pazar günü müzikseverlerle buluşan albüm yayınlandığı günden bu yana 50.000 adet dağıtıldı. Albüm ikinci haftasına girerken 15.000 adetle 2. baskısını yaparak 65.000 adete ulaştı.

Müzik listelerinin hızla ilk sırasına kurulan albümü Sıla'nın albümü izliyor. Enbe Orkestrası albümünde Ajda Pekkan, Tarkan, Müslüm Gürses, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali gibi konuklarının yanısıra Jose Feliciano, Jean Francois Michael, Christian Adam gibi 70'lerin önemli yıldızlarını ağırladı.

Albümün ilk klibi genç bir ismi müzik dünyasına kazandırmak için Elvan Günaydın, Mustafa Ceceli düeti olan "Eksik" adlı şarkıya Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi.

Bir çok yıldız ismin yer almasına rağmen ilk video klibi ticari bir kaygı gütmeksizin genç yetenek Elvan Günaydın düetine çektiklerini ifade eden Behzat Gerçeker müzikseverlerin kaliteyi ödüllendirdiklerini söyledi.

1. Herşeye Rağmen - Tarkan
2. Eksik - Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın
3. Sev Beni - Ajda Pekkan & Eren Sandal
4. Düşünme Hiç - Aytekin Kurt
5. Kalbim - Müslüm Gürses
6. Dolaşayım Damarlarında - Ziynet Sali
7. Yağmur Ağlıyor - Mustafa Ceceli
8. Korkak Kız - Ayşen
9. Doğum Günün Kutlu Olsun - Ali Erenus
10. Rain - Jose Feliciano
11. Si L'amour Existe Encore - Jean Francois Michael
12. Si Tu Savais Combien Je Taime - Christian Adam