Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Erkan Güleryüz ve Erdem Ergün
14 Aralık 2010 Salı - 16:10 GMT
Erkan Güleryüz

Erkan Güleryüz, Sezen Aksu şarkısı "Aşk Dansı" ile sevenlerine güzel bir sürpriz yaptı. Tango ve Latin ezgilerinin olduğu şarkı ile çok beğenilen Erkan Güleryüz, imajını yenilemekle kalmayıp ayrıca bu şarkının klibinde ilk kez dans etti.

Yıllardır müzik sektöründe olan ama hiç dans etmeyen Erkan Güleryüz, dans konusundaki çekingenliğini bu şarkıyla kırmış oldu. Sezen Aksu'nun desteğiyle 2 şarkılık bir single hazırlayan sanatçı, yakında "Gül Bakalım" adlı duygusal bir Sezen Aksu şarkısıyla ekranlarda olmaya hazırlanıyor. "Gül Bakalım" adlı şarkının klibi ile birlikte sanatçının single çalışması DMC müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak.

Erkan Güleryüz'ün favori şarkısı : Mor ve Ötesi - Araf
Burcu : Oğlak
Erdem Ergün

Müzik dünyasına yepyeni bir isim daha katıldı, Erdem Ergün, Sony Müzik etiketi ile ilk albümü olan "Yek Ahenk"i çıkardı. "Alma Ahımı" adlı şarkısıyla ve farklı yorumuyla dikkatleri üzerine çeken sanatçı, albümünün tüm kayıtlarını evindeki stüdyoda yaptı ve enstrümanların birçoğunu da kendisi çaldı.

2 yılda hazırlanan albümde 8 şarkı yer alıyor, şarkıların söz ve müzikleri sanatçının kendisine ait. "Alma Ahımı" adlı şarkının klibi ekranlarda ve klipte "Issız Adam" filmiyle tanıdığımız başarılı oyuncu Cemal Hünal oynuyor. Yakında "Aşk Dediğin" adlı şarkısını kliplendirmeyi planlayan sanatçı, yakında sevenleriyle konserlerinde de buluşmaya hazırlanıyor.

Erdem Ergün'ün favori şarkısı : M.F.Ö - Vurgun Yedim
Burcu : Akrep