Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ayşegül Aldinç ve Mor ve Ötesi
08 Aralık 2010 Çarşamba - 23:46 GMT
Ayşegül Aldinç

Uzun bir sessizliğin ardından Ayşegül Aldinç sevenlerine sürpriz yaptı ve single çalışması ile geri döndü. Şu günlerde "O Kız" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, yıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini gösterdi.

"O Kız" adlı çıkış şarkısını Sezen Aksu Ayşegül Aldinç'e özel yazmış ve albüm yapması konusunda sanatçıyı teşvik etmiş. Bundan sonra bir single daha çıkartmayı planlayan sanatçı, müziğe ara verdiği dönemi ardı ardına çıkartacağı projelerle telafi etmeyi planlıyor. İlerleyen zamanlarda Best of albüm de çıkartacağını söyleyen sanatçıyı, bundan sonra bol bol dinleyip ekranlarda izleyebileceğiz.

Ayşegül Aldinç'in favori şarkısı : Çağrı - Gücüm Yok
Burcu : Terazi
Mor ve Ötesi

Mor ve Ötesi, "Masumiyetin Ziyan Olmaz" adlı son albümü ile başarısını sürdürüyor ve şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Albümde, ilk olarak "Yorma Kendini" adlı enerjik şarkı kliplenmişti ve büyük beğeni kazanmıştı. Şu günlerde ise "Araf" adlı duygusal şarkı herkesin dikkatini çekmiş durumda. Hem şarkının sözleri hem de klip oldukça etkileyici ve derin.

Mor ve Ötesi, Ocak ayında Murat Onbul'un çekeceği "Sor" adlı şarkılarının klibi ile ekranlarda olacak. Ayrıca İngilizce bir şarkı hazırlayan grup, bu şarkıyı dijital olarak tüm dünyada satışa sundu, yakında ekranlarda Mor ve Ötesi'ni İngilizce şarkılarının klibi ile de izlemeye başlayacağız. 10 Aralık'ta İzmir Ooze Venue'de konser verecek olan grup, 19 Aralık'ta ise Manga ile birlikte Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle buluşacak.

Mor ve Ötesi'nin favori şarkısı : TNK - Söyle Ruhum
Burcu (Solist Harun Tekin) : Yengeç