Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer ve Reyhan Karaca
29 Kasım 2010 Pazartesi - 22:00 GMT
Ferhat Göçer

"Biz Aşkımıza Bakalım" adlı son albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam eden Ferhat Göçer, şu günlerde sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan “Vefası Eksik Yarim” ile büyük beğeni kazanıyor. Son albümünde şu ana kadar "Vefası Eksik Yarim" dışında "Kızım", "Üzüm" ve "Kalp Kırılsa Da Sever" adlı şarkıları kliplendiren sanatçı, yakında albümündeki en az 2 şarkıyı daha kliplendirecek. Hatta bu hafta, Ferhat Göçer'i ekranlarda yeni klip şarkısıyla izlemeye başlayacağız, sözlerini Sinan Akçıl'ın yazdığı bir adaptasyon şarkı olan “Bunları Boşver” adlı şarkı kliplendi.

Bir yandan bir sonraki albüm için hazırlıklara başlayan sanatçı, şu ana kadar 7000'e yakın yeni şarkı dinlemiş ve bu şarkılardan 26 tanesini değerlendirmeye almış. Sanatçı, 2011 yılının Eylül ayında yeni albümünü çıkartmayı planlıyor. Ayrıca çok yakında Ferhat Göçer'i sürpriz bir ismin albümünde bir düet şarkıda dinleyeceğiz.

Ferhat Göçer'in favori şarkısı : Gripin - Sen Gidiyorsun
Burcu : Boğa

Reyhan Karaca

Reyhan Karaca, "Yeniden" adlı maxi single ile sevenlerine bir yıl aradan sonra bir kez daha merhaba dedi. Yeni projesinden Şehrazat ile çalışan sanatçı, yıllar sonra yeniden Şehrazat'la çalıştığı için çok mutlu. Çıkış şarkısı olan "Yeniden" bir Şehrazat şarkısı ve ilk klip bu şarkıya çekildi, klip şu günlerde ekranlarda.

Albümdeki diğer şarkı ise Bülent Yetiş'e ait ve Reyhan Karaca ilerleyen aylarda bu şarkısını da mutlaka kliplendirmek istiyor. Bundan sonra arayı çok fazla açmadan single çıkarmaya devam edecek olan sanatçı, şu günlerde yoğun bir şekilde yeni çalışmasının tanıtımı ile ilgileniyor.

Reyhan Karaca'nın favori şarkısı : Soner Sarıkabadayı - Sadem
Burcu : Akrep