Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yusuf Güney ve Emre Altuğ
23 Kasım 2010 Salı - 15:16 GMT
Yusuf Güney

Yusuf Güney, Deniz Akel'in çektiği ikinci klip şarkısı "Serserin Oldum" ile ekranlarda. Önümüzdeki hafta itibariyle yeni klibi "Unut Onu Kalbim" ile ekranlarda olmaya hazırlanan sanatçı, yeni klibinde yine Deniz Akel'le çalışmış ve ortaya çok duygusal bir klip çıkmış.

Bir yandan üçüncü albümünün hazırlıklarını sürdüren Yusuf Güney, 2011 Mart ayında, sadece kendi şarkılarından oluşacak olan yeni albümünü çıkartmayı planlıyor. Yusuf Güney'i keşfeden ve müzik dünyasına kazandıran Rafet El Roman da şu günlerde yeni albümü için yoğun bir şekilde çalışıyor, sanatçı 2011 Mayıs ayında yeni albümünü çıkartmayı planlıyor.

Yusuf Güney'in favori şarkısı : Tarkan - İşim Olmaz
Burcu : İkizler
Emre Altuğ

"Çifte Kavrulmuş" ve "Sev Diyemem" adlı 2 duygusal şarkıyla yaz aylarında sevenlerine sürpriz yapan Emre Altuğ, bu şarkılarla çok sevildi. Özellikle sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait olan "Çifte Kavrulmuş" adlı şarkının başarısından sonra yeniden Soner Sarıkabadayı ile çalışan Emre Altuğ, 2 hafta içinde 2 yeni şarkıyla müzik marketlerdeki yerini alacak.

Yeniden Soner Sarıkabadayı şarkısı ile çıkış yapacak olan sanatçının yeni albümündeki diğer şarkının sözü ve müziği kendisine ait olacak. Yeni şarkılarına çok güvenen Emre Altuğ, iddialı şarkılarla sevenlerini şaşırtmaya hazırlanıyor.

Emre Altuğ'un favori şarkısı : Levent Yüksel - Aşk Mümkün Müdür Hala
Burcu : Koç