Menü
Yeni Klip : Gökhan Özen'in yeni video klibi: "Teslim Al"
19 Kasım 2010 Cuma - 21:17 GMT
Tan

10 yıllık müzik hayatını BAŞKA isimli yepyeni albümüyle taçlandıran ünlü müzisyen Gökhan Özen, Londrada yılın en ilginç klibini çekti. "Herşeyde Biraz Sen Varsın", "Resimler Hayaller" ve "Kalbim Seninle" gibi şarkılarının kliplerinden sonra, bir süredir kendi şarkılarının kliplerinin yönetmenliğini üstlenen ünlü sanatçı, bu kez Londrada gerçekleştirdiği büyük bir prodüksiyonla Londra sokaklarını adeta büyük bir film setine çevirdi.

Londrada bir akıl hastanesinden kaçma ve ardından peşine sarışın bir hemşire ve siyah bir kadın polisin elindeki copuyla düşmesini konu alan klip çekimleri sırasında, Londra sokaklarında ilginç anlar yaşandı. Gökhan Özen klip çekimleriyle ilgili bazı detayları ise şöyle açıkladı: "Mini etekli sarışın hemşireyi görenler Gel bizim hemşiremiz ol! şeklinde laflar atarken, siyah kadın polise ise Gel bizi tutukla diye ısrar edenler bile oldu. Bu yüzden sokak çekimlerinde sıkı güvenlik olmasına rağmen zor anlar yaşadık!"

Tüm İngiliz vatandaşların ilgisini çeken klip çekimleri sırasında, herkes cep telefonuna sarılıp bu sahneleri çekerek facebook sayfalarına ekledi.