Menü
Müzik Haberleri : Bengü'yü ağlatan sürpriz...
26 Ekim 2010 Salı - 16:59 GMT
Bengü

"Sırada Sen Varsın" isimli single ile müzik severleriyle buluşan Bengü'ye Üniversiteli hayranları sürpriz yaptı ve konserlerden çektikleri görüntüler ile klip yaptı.

Müzik dünyasında kısa sürede yer edinen Bengü, ikinci klip hazırlığı yaparken sevenlerinin sürprizi ile karşılaştı. İlk klibi "Sırada Sen Varsın"ı çektikten sonra single da yer alan "Yalansın" için çalışmalara başlayan Bengü, "Hayranlarım bana çok güzel bir sürpriz yaptı. Çok duygulandım" dedi. Üç üniversiteli hayranı Bengü'nün kliplerinden çektiği görüntüler ile klip çekip Bengü'ye ulaştırdı.

Klibi izleyen Bengü gözyaşlarını tutamadığını söyleyip, "Çok duygulandım. Her sanatçıya böyle bir mutluluğu Allah nasip etsin. Bu eşi benzeri olmayan bir hediye" dedi.

Kendi imkanları ile çektikleri görüntüleri klip haline getiren Bengü hayranları, sanatçıya daha çok sürprizleri olacaklarını söyleyip, Bengü'nün her konserini izlediklerini belirttiler. Klibi çok beğendiği için herkesle paylaşacağını söyleyen Bengü, "İnanılmaz güzeli duygularla hazırlanmış bir emek var. Bunu herkesin görmesi gerek" diyerek sevenlerine çok teşekkür etti.