Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Atiye ve Babutsa
13 Ekim 2010 Çarşamba - 04:56 GMT
Atiye

Atiye, kendi ismini taşıyan son albümü ile çok büyük beğeni kazandı ve hayran kitlesini arttırdı. Önce "Muamma" dedi, ardından "Salla" ile herkesin diline dolanan bir şarkı söylemeyi başardı. Ardından Teoman ile yaptığı düet şarkı "Kal" yine çok büyük başarı getirdi. Sonrasında "Deli Ya" şarkısı da oldukça sevildi. Albümü sonradan açılan Atiye, son durumdan oldukça memnun ve albümün kapanış şarkısı olan "Dondurma" klibiyle ile de sevilmiş olmaktan dolayı oldukça mutlu.

Şu günlerde yeni albümü için hazırlık aşamasında olan Atiye, yeni albümünü yeni yılın ilk aylarına yetiştirmeyi planlıyor. Yeni albümünde yine İskender Paydaş'la çalışan Atiye, ayrıca Volga Tamöz ve Erdem Kınay gibi isimlerle de çalışıyor. Atiye'nin yeni albümünde şarkıları babası yazıyor, Atiye ise besteliyor. Yeni albümünde 2 şarkının ise sözü ve müziği Atiye'ye ait olacak. Şu günlerde adı Eurovision şarkı yarışması anketlerinde geçen Atiye, sevenlerinin yoğun isteği üzerine Eurovision şarkı yarışmasından teklif gelirse kabul edeceğini söyledi.

Atiye'nin favori şarkısı : Mirkelam - Yollar
Burcu : Yay
Babutsa

Kıbrıs asıllı grup Babutsa'yı "Yanayım Yanayım" adlı keyifli şarkılarıyla tanıdık ve çok sevdik. İlk albümleri ile çok sevilen Babutsa, şu günlerde single şarkıları "Tabii Güzelim" ile sevenlerine yeniden merhaba dedi. Tabii Güzelim'in deniz kenarında çekilen eğlenceli klibiyle ekranlarda olan Babutsa, bir yandan konserlerine de devam ediyor.

Tüm üyelerinin solist olduğu Babutsa grubu, 2011'in ilk aylarına yeni albümlerini yetiştirmeyi planlıyor. Eğlenceli şarkılardan oluşacak ikinci albümde, tüm grup üyeleri solo şarkılar da söyleyecek.

Babutsa'nın favori şarkısı : Atiye - Dondurma
Burçları : Ali ve Peri Aslan, Soner Oğlak