Menü
Yeni Klip : Serkan Özcan: "GÜLLER"
23 Eylül 2010 Perşembe - 00:37 GMT
Serkan Özcan

Çeşitli sanatçılara verdiği şarkılar ile tanınan Serkan Özcan'ın, iki yıldır üzerinde çalıştığı ilk projesi İÇİMDEKİ GÖKYÜZÜ albümünü Seyhan Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı. Söz ve bestelerini kendisinin yazdığı, daha önce Barış Akarsu'nun söylediği Aldırma şarkısının yer aldığı albümde 11 şarkı bulunuyor.

Yıllardır birçok mekan ve festivalde sahne alan Serkan Özcan, rock müzik tarzında hazırladığı albümün bütün düzenlemelerini Çağrı Kodamanoğlu masteringini ise İngiltere'deki Metropolis stüdyolarında yapıldı.

Volkan Öktem (davul), Murat Ejder(bas), Gültekin Kaçar(gitar), Selçuk Suna( nefesli) gibi önemli müzisyenlerin çalıştığı albümün 2.video klibi youtubeda bir hayranı tarafından yapılan görüntülerden oluşan 1.000.000'dan fazla tıklanan "Güller" şarkısına çekildi.

Yönetmenliğini Deniz Tokcan ve Onur Koçal'ın yaptığı klibin görüntü yönetmenliğini Yalçın Avcı üstlendi. 30 saat süren çekimler Moda'da terk edilmiş bir binada çekildi. Kalabalık bir cast ekibinin yer aldığı klip Red One kamera ile çekildi.