Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nadide Sultan ve Özgün
14 Eylül 2010 Salı - 08:58 GMT
Nadide Sultan

Nadide Sultan, sevenlerini yeni albümü Nadide's ile şaşırttı. Bir Sezen Aksu şarkısı olan ve yıllar önce Aşkın Nur Yengi'den dinlediğimiz "Olmadı Gitti" ile yeniden çıkış yakalayan Nadide, tarzını değiştirerek pop müzik sanatçısı oldu.

Albüm öncesi şan dersleri alan Nadide, pop müzik sanatçısı olma adına gırtlak nağmelerini bırakarak okuma tarzını tamamen değiştirdi. Yeni imajı ve tarzıyla çok beğenilen sanatçı, bundan sonra sevenlerini yine şaşırtmaya devam edeceğini ve yeni tarzından çok memnun olduğunu, artık isminin de sadece "Nadide" olarak kullanılmasını istediğini söyledi.

Nadide Sultan'ın favori şarkısı : Betül Demir - Herkes Haklı
Burcu : Akrep
Özgün

Yeni şarkısı "İstiklal" ile çok sevilen Özgün, bu şarkının eğlenceli klibi ile ekranlarda. Murad Küçük'ün çektiği klip, mahalle arasında bir sokakta mahallenin genç kızları ile erkekleri arasında geçiyor.

Ekim ayında, sözleri İsra Gülümser'e ait olan "Toz" adlı duygusal şarkısını da kliplendirmek isteyen sanatçı, klibin Ekim ayının ikinci haftasında ekranlarda olacağını söyledi. Bu şarkı sonrası yeni albümü için hazırlıklara başlayacak olan sanatçı, 2011 yılında sevenleriyle yeniden buluşmayı planlıyor.

Özgün'ün favori şarkısı : Emre Altuğ - Çifte Kavrulmuş
Burcu : Terazi