Menü
Yeni Albüm : Fettah Can: "Hazine"
08 Temmuz 2010 Perşembe - 01:50 GMT
Fettah Can

Müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandıran ve bestecilik kariyerinde çok önemli bir yere sahip olan FETTAH CAN, şimdi yorumcu kimliğiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

16 senedir besteci kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olarak tanıdığımız ve Sezen Aksu, Hande Yener, Gülben Ergen, Sibel Can, Ebru Gündeş, Işın Karaca, İzel, Levent Yüksel, Emel Müftüoğlu, Zeynep Casalini, Murat Boz gibi daha bir çok sanatçıyla yüreklerinize ulaşan parçaları sizlere kazandıran FETTAH CAN, sonunda kendi albümü için kolları sıvadı.

Fettah Can albümünün prodüktörlüğünü CF Müzik bünyesinde Cansu Kurtcu ile birlikte yaptı. Yapımcılığını European Records'un üstlendiği bu albüme birbirinden değerli ve önemli müzisyenler eşlik etti.

Temmuz ayında raflarda yerini almaya hazırlanan bu albümde, daha önce başka sanatçılar tarafından seslendirilmiş üç şarkıyı da, kendi yorumuyla bizlere sunuyor. İlk defa İzel'den dinlediğimiz "IŞIKLI YOL", Hande Yener'in seslendirdiği bir klasik "ARMAĞAN" ve Emel'den duyduğumuz "ARA ARA" şarkıları sahibinin sesi ve kusursuz yorumuyla bir kez daha bu albümde hayat bulacak.

Albümün çıkışı olan "KAHPE DİLLER" şarkısının klip yönetmenliğini ise Serdar Seki üstlendi.