Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ozan Doğulu ve Gece Yolcuları
06 Temmuz 2010 Salı - 15:31 GMT
Ozan Doğulu

Ozan Doğulu'nun ilk albümü "130 bpm" ve çıkış şarkısı olan "Alain Delon" çok büyük ilgi görüyor. Sözleri Sıla'ya bestesi ise Ozan Doğulu'ya ait olan "Alain Delon" adlı şarkı yazın en enteresan ve eğlenceli şarkısı olmuş durumda, şarkının Murat Onbul yönetiminde çekilen esprili klibi ekranlarda...

Albümün hazırlıklarına geçtiğimiz yıl başlayan Ozan Doğulu, yıllardır böyle bir albüm yapmak istediğini ama bu albümü yapmak için diğer sanatçıların albümlerinden anca fırsat bulduğunu söyledi. Ozan Doğulu, "130 bpm" adlı albümünde Sıla dışında Sezen Aksu, Tarkan, Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Ziynet Sali, Mustafa Ceceli ve Ferhat Göçer gibi isimlerle çalıştı. Albümde "Kaybolan Yıllar", "Unutmamalı", "Bir Garip Yolcuyum", "Hata" ve "Sen Mutlu Ol" gibi klasik olmuş şarkıların yeni düzenlemelerini dinleyebilirsiniz. Albümün ikinci klibi Ziynet Sali'nin seslendirdiği "Sen Mutlu Ol" adlı şarkıya çekildi. Ayrıca Mustafa Ceceli yaza özel çıkardığı remix albümünde "Hata" adlı şarkıya da yer verdi ve bu şarkıya da bir klip çekildi.

Ozan Doğulu'nun favori şarkısı : Ziynet Sali - Rüya
Burcu : Oğlak
Gece Yolcuları

Gece Yolcuları, yaza özel "GC2010" adlı 2 şarkıdan oluşan single albüm çıkardı. Sözü ve müziği grubun solisti Edis İlhan'a ait olan "Bir Bilsen" adlı şarkı albümün çıkış şarkısı oldu, şarkının klibi de ekranlarda.

Yoğun bir konser turnesini yeni tamamlayan grup şu günlerde albümün tanıtımıyla ilgileniyor. Yaz boyu konser vermeye devam edecek olan Gece Yolcuları, sonbahar aylarında "Dönülmüyor" adlı şarkılarını da kliplendirmeyi planlıyor.

Gece Yolcuları'nın favori şarkısı : Candan Erçetin - Kader
Burçları : Edis ve Uğur Başak