Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Türkmen ve Özgün
14 Haziran 2010 Pazartesi - 16:31 GMT
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen yeni albümü "Biraz Ayrılık" ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor. İlk klip, çıkış şarkısı olan "Biraz Ayrılık" adlı Latin tarzındaki şarkısına geldi. İkinci klip için hiç vakit kaybetmeyen sanatçı, yoğun istek üzerine Yonca Kocadağ ile düet yaptığı "Rüya" adlı şarkıyı da kliplendirdi. Bu duygusal şarkının klibinde Gökhan Türkmen'e Yonca Kocadağ eşlik etti.

Albümündeki en az 5 şarkıyı kliplendirmeyi planlayan sanatçı, üçüncü klibin yine yoğun istek üzerine "Bir Öykü" adlı şarkıya geleceğini açıkladı.

Gökhan Türkmen'in favori şarkısı : Mustafa Ceceli - Limon Çiçekleri
Burcu : Başak
Özgün

Geçtiğimiz günlerde vatani görevini tamamlayan ve müziğe kaldığı yerden devam eden Özgün şu günlerde yoğun bir şekilde çok yakında çıkacak olan single albümünün hazırlığıyla uğraşıyor. 2 şarkıdan oluşacak albümdeki şarkılardan biri hızdı diğeri slow bir şarkı olacak. İsra Gülümser'in sözlerini yazdığı cover bir şarkının da olduğu single albüm önümüzdeki günlerde çıkmış olacak.

Tam anlamıyla bir albüm yapmadan önce en az 2 single albüm çıkartmayı planlayan sanatçı, en az 10 şarkıdan oluşacak bir albümü 2011 yılının sonlarında çıkartmayı planlıyor. Şu günlerde yaz şarkısı olan "Yana Yana" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda izlediğimiz Özgün, yakında yeni şarkısının klibiyle de karşımızda olacak.

Özgün'ün favori şarkısı : Göksel - Senden Başka
Burcu : Terazi