Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Özen ve Hayko Cepkin
08 Haziran 2010 Salı - 22:41 GMT
Gökhan Özen

Gökhan Özen'in merakla beklenen single çalışması "Daha Erken" müzik marketlerdeki yerini aldı. Sözü ve müziği Gökhan Özen'e ait olan bu yaz şarkısının klibi ekranlarda. Klipte Gökhan Özen'i bir kulüpte DJ'lik yaparken izliyoruz. Albümde Daha Erken'in orijinal versiyonu dışında Burak Yeter, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı'ya ait olan düzenlemeleri de yer alıyor.

Sadece 5000 adet basılan single, Gökhan Özen tarafından 3 gün boyunca tek tek imzaladı ve piyasaya bu şekilde dağıtıldı. Ayrıca numaralandırılan albümlerin satışı bittiğinde bir çekiliş yapılacak ve çekiliş sonucu 5 Gökhan Özen hayranı yeni albümü Gökhan Özen'in stüdyosunda herkesten önce dinleme fırsatı bulacak. Yeni albümünün hazırlıklarına devam eden sanatçı, Eylül ayında sevenleriyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Gökhan Özen'in yeni albümünde kendi şarkıları dışında Sezen Aksu, Nazan Öncel ve Şehrazat şarkıları da olacak.

Gökhan Özen'in favori şarkısı : Sezen Aksu - Hazan
Burcu : Yay
Hayko Cepkin

Hayko Cepkin'in "Sandık" adlı yeni albümünden şarkılar kliplenmeye devam ediyor. İlk olarak "Yol Gözümü Dağlıyor" adlı şarkı ile ekranlarda izlediğimiz Hayko Cepkin, şu günlerde ikinci klip şarkısı "Doymadınız" ile ve bu şarkıya çekilen aksiyon sahnelerle şaşırtmaya devam ediyor.

"Sandık" adlı albümünde en az 6 şarkıyı kliplendirmeyi planlayan sanatçı, albümüne gösterilen ilgiden oldukça memnun. "Balık Olsaydım", "Gelin Olmuş" "Sahibi Yok" ve "Açtırdınız Kutuyu" adlı şarkılara ilgi büyük, Hayko Cepkin bu şarkıları ardı ardına kliplendirmeyi planlıyor.

Hayko Cepkin'in favori şarkısı : Manga - We Could Be The Same
Burcu : Balık