Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen ve Işın Karaca
17 Mayıs 2010 Pazartesi - 18:21 GMT
Gülşen

Son albümü "Önsöz" ile büyük başarı elde eden Gülşen, şarkılarını ardı ardına kliplendirmeye devam ediyor. "Bir An Gel" adlı enerjik şarkısı ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gülşen'i şu günlerde "Ezber Bozan" adlı şarkısının klibi ile ekranlarda izliyoruz. Albümünde, bir Nazan Öncel şarkısı olan "Dillere Düşeceğiz Seninle" adlı şarkıyı coverlayan sanatçı, bu şarkıdaki yorumu ile de çok beğeniliyor.

Albümündeki bu cover şarkı dışında tüm şarkıların sözü ve müziği Gülşen'e ait. Yakında yaza özel "Önsöz" adlı hareketli ve eğlenceli şarkısını da kliplendirmeyi planlayan sanatçı, sonbahar aylarında da slow şarkılarını kliplendirecek. Şimdiden bir sonraki albümü için hazırlıklara başlayan sanatçı, bir sonraki albümünde yine Ozan Çolakoğlu ile çalışmayı planlıyor.

Gülşen'in favori şarkısı : Emre Aydın - Bu Yağmurlar
Burcu : İkizler
Işın Karaca

Son albümü "Arebesque: Geçmiş Geçmemiş Hiç" ile en çok satan albümler arasında zirveye yerleşen Işın Karaca, bu albümü yapmaya karar vermek için yaklaşık olarak bir sene boyunca düşünmüş. "Arebesque" için Türkiye'de en çok sevilen eski şarkıları araştıran sanatçı, Selami Şahin'in proje danışmanlığında ve vokal koçluğunda bu albümü hazırlamış.

"Dert Bende Derman Sende" adlı şarkıya çekilen ilk klip ile ekranlarda izlediğimiz Işın Karaca, ikinci klibin de hazır olduğunu söyledi. Maldiv Adaları'nda "Mavi Mavi" adlı şarkı için kamera karşısına geçen sanatçı, bu şarkısına çekilen masmavi deniz görüntüleri ile çok yakında ekranlarda olacak. Yoğun istek üzerine bu albüm projesinin devamını da yapabileceğini söyleyen sanatçı, albümünün bu kadar çok sevilmesinden dolayı oldukça mutlu.

Işın Karaca'nın favori şarkısı : Emre Aydın - Bu Yağmurlar
Burcu : Balık