Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Mustafa Sandal ve Demir Demirkan
11 Mayıs 2010 Salı - 20:51 GMT
Mustafa Sandal

"Karizma" adlı son albümü ile sevenlerini mutlu eden Mustafa Sandal, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. "Ateş Et ve Unut" adlı çıkış şarkısından sonra "Adı İntikamdı" adlı duygusal şarkısıyla da çok beğenilen sanatçı, şu günlerde albümünde ilk çıktığı günden beri fark edilen ve klip çekilmeden hit olmayı başaran "Demo" adlı şarkısının klibi ile ekranlarda.

Bu şarkısının klibinde, Kuşadası'nda geçen sene gerçekleştirdiği uçaktan paraşütle atlama sahnelerini kullanan sanatçı, bu çılgın deneyimi bir daha denemeyeceğini söyledi. Mustafa Sandal, son albümünün promosyonuna bir süre daha devam edeceğini ve bir iki ay içinde albümünde yer alan "Karizma" ve "Çocuksun" adlı şarkılarını da kliplendireceğini açıkladı. Mahsun Kırmızıgül'ün yöneteceği "New York’ta Beş Minare" adlı filmde de oynayacak olan sanatçı, Haziran ayında çekimleri bittikten sonra konser turnesine başlayacak.

Mustafa Sandal'ın favori şarkısı : Manga - We Could Be The Same
Burcu : Oğlak
Demir Demirkan

Demir Demirkan'ın single albümü "Öfkem ve Ben" Pasaj Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümde yer alan "Aşktan Öte" adlı şarkı çok beğenilmiş durumda. Bu şarkıyı Ömer Hayyam'dan etkilenerek Bodrum'da yazan sanatçı, hayatın güzelliklerine ve aşka yoğunlaşmış durumda.

Şu günlerde yaza özel bir turne hazırlığında olan Demir Demirkan, Eylül ayında ise yepyeni bir single ile yeniden sevenlerine sürpriz yapmayı planlıyor.

Demir Demirkan'ın favori şarkısı : Manga - We Could Be The Same
Burcu : Aslan