Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer ve Mustafa Ceceli
03 Mayıs 2010 Pazartesi - 12:05 GMT
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, yeni albümü "Biz Aşkımıza Bakalım" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk klip bir Sinan Akçıl şarkısı olan "Kızım" adlı şarkıya çekildi. Bu şarkıyla duygusal anlar yaşatan sanatçı, geçtiğimiz günlerde ikinci klip için yeniden kamera karşısına geçti...

Tam bir bahar şarkısı olan ve dinleyicilerden yoğun istek alan "Üzüm" adlı şarkı kliplendi. Sözleri Zeki Güner'e, bestesi ise Zeki Güner ve Sonay Yağız'a ait olan şarkıya yeşillikler içinde tam bir bahar klibi çekildi. Bir hafta içinde izlemeye başlayacağımız bu klibin yönetmenliğini ise Murad Küçük yaptı.

Ferhat Göçer'in favori şarkısı : Gripin - Durma Yağmur Durma
Burcu : Boğa
Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli, kendi ismini taşıyan ilk albümü ile büyük beğeni kazandı. Ardı ardına kliplenen şarkılarının hepsi hit olmayı başardı. Önce "Hastalıkta Sağlıkta", sonra "Dön" ve şu günlerde "Tenlerin Seçimi" ile ekranlarda izlediğimiz Mustafa Ceceli, bu ay içinde 4. klip için yeniden kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Albümde, yoğun ilgi gören ve bir Soner Sarıkabadayı şarkısı olan "Şarkı" yakında kliplenecek. Mustafa Ceceli yakında çıkacak olan 2 albümde de konuk sanatçı olarak yer alacak. Ayrıca, yaza özel albümdeki şarkılarına yeni versiyonlar ve remixler hazırlayan sanatçı, sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Mustafa Ceceli'nin favori şarkısı : Emre Aydın - Bu Yağmurlar
Burcu : Akrep