Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emre Aydın ve Hepsi
06 Nisan 2010 Salı - 11:59 GMT
Emre Aydın

Emre Aydın'ın uzun zamandır merakla beklenen yeni albümü "Kağıt Evler", Sony Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. "Bu Yağmurlar" adlı çıkış şarkısının klibi ekranlarda. Bu duygusal şarkıya Murat Küçük yönetmenliğinde, iki çocuk oyuncunun oynadığı çok etkileyici bir klip çekildi.

"Bu Yağmurlar" adlı şarkı dijital satış ortamında en çok indirilen şarkı oldu. Şarkının söz ve müziği Emre Aydın'a ait. Emre Aydın, bu şarkının sözlerini yazmadan önce şarkının konusunu ve ismini belirlemiş, sonra şarkının sözleri ortaya çıkmış.

Emre Aydın'ın favori şarkısı : Feridun Düzağaç - Mütemadiyen Ağlıyorum
Burcu : Kova
Hepsi

Hepsi'nin yeni albümü "Geri Dönüşüm", Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümü satın alanlar 86 sayfalık Hepsi'ye özel bir dergiyi de almış oluyor. Bu derginin içinde grup üyelerinin albüm ve klip hazırlıklarını, ayrıca çalışma arkadaşlarıyla yaptıkları röportajları bulabilirsiniz.

3 kişi kalan grup üyeleri "Yeter" adlı çıkış şarkılarının klibi için kamera karşısına geçtiler ve yine dans ettiler. Albümleri için geri dönüşüm konusunu işleyen ve özellikle çocuk dinleyicilerini doğaya karşı bilinçlendirmek isteyen Hepsi, yaz aylarını bol bol konser vererek ve bu konuyu işleyerek geçirmeyi planlıyor. İkinci klip için web sitelerinde bir anket yapan Hepsi, büyük ihtimalle ikinci klip olarak ankette öne çıkan "Uğraşma" adlı şarkılarını kliplendirecek.

Hepsi'nin favori şarkısı : Manga - Cevapsız Sorular
Burçları : Cemre Kova, Eren Boğa ve Yasemin Başak.