Menü
Müzik Haberleri : Grup Hepsi "SIR"rını açıkladı!
05 Ocak 2010 Salı - 10:22 GMT
Tan

Cemre Kemer, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük üyelerinden oluşan Grup Hepsi; pek çok yeniliklerle geri dönüyor. 2010 yılı projeleri için 2009'un son ayında DSM (Dokuz Sekiz Müzik) ile anlaşan Grup Hepsi; bir basın toplantısı ile yeni projelerini açıkladı.

Şubat ayının ilk haftaları çıkması planlanan albüme; Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Erkin Arslan, Soner Sarıkabadayı, Burak Ekinil, Balca, Gaye Biçer, Mehmet Andiçen ve Şebnem Özberk gibi isimler söz, müzik ve düzenlemeleri ile renk katıyor. Bir diğer sürpriz ise Grup üyelerinden Cemre'nin de bestelerinin bu albümde yer alması.

Albümde, grubun müzik kariyerinin başlangıcından bugüne kadar menajerliğini üstlenen Şebnem Özberk'in "Fame" filminin meşhur müziğinin kendisi tarafından yıllar önce yazılan sözleriyle Türkçeleşen şarkısı "Unutma Beni" de yer alıyor.

Grup stüdyo çalışmalarına devam ederken, Hepsi'nin sevenlerine bir de müzikli güldürü müjdesi var. Uzun süredir sahnelemeyi düşündükleri müzikalin de çalışmalarına başlayan grup; sevenlerini 2010 yılında eğlence tüneline götürecek...