Menü
Müzik Haberleri : Gökhan Özen, Avrupa turnesine çıkıyor...
19 Kasım 2006 Pazar - 16:04 GMT
Gökhan Özen

Yaptığı şarkılar, albümler, verdiği konserler derken dizi çalışmasında da başarıyı yakalayan Gökhan Özen beşinci uzun Avrupa turnesine çıkmaya hazırlanıyor. "Sevda Çiçeği" dizisiyle oyunculuğunu kanıtlayan ve her hafta aldığı müthiş reytinglerle yapımcıların yüzünü güldüren Gökhan Özen, müzik çalışmalarına da ara vermiyor. Dizi çekimlerine tam gaz devam eden Gökhan Özen, gelen istekleri geri çevirmedi ve beşinci büyük Avrupa turnesine çıkmaya karar verdi.

Geçen sene çıktığı Avrupa turnesinde 110 konser veren Gökhan Özen, "Dur durak demeden sevenlerimi hiç yalnız bırakmadan konserlere devam. Hayatım yollarda geçse bile sonunda sevenlerimle birlikte olmak hayattaki en büyük mutluluk" diyor.

Gelen sinema tekliflerini de değerlendiren Gökhan Özen, bir TV kanalı için 90 dakikalık televizyon filmi yapmaya da karar verdi. Şu sıralar filmin cast çalışmaları sürüyor. Gökhan Özen'de bu arada kendisine gelen sinema filmi senaryolarını okuyup değerlendiriyor. Bunun yanı sıra yeni albüm için şarkı yapan Gökhan Özen, "Hiç boş vaktim yok. Bazen nefes bile alamıyorum. Ama inanın bu beni daha da büyütüyor. Daha da verimli kılıyor. Bu tempo beni çok heyecanlandırıyor. O yüzden güzel ve üretken bir zamanımdayım" diyor.

Yeni albümü çok yakın zamanda müzik severlere sunacağını söyleyen Gökhan Özen'in bu albümünde 12 şarkı yer alacak. Bu geçen yoğun tempoda duygularını satırlara döken Gökhan Özen, "Aşkımı, üzüntümü, özlemlerimi, heyecanımı, yorgunluğumu her şeyi bu albümde bulacaklar. Hayatımın yollarda geçen tüm satırlarını, tüm duygularım şarkılarda hayat buluyor" diyerek 2007’de güzel bir albüm çıkaracağını vurguluyor.

Kaynak: Hürriyet Gazetesi