Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Işın Karaca ve Gökhan Tepe
07 Eylül 2009 Pazartesi - 11:25 GMT
Işın Karaca

"Bilmece" adlı şarkısının eğlenceli klibi ile ekranlarda olan Işın Karaca, şarkısı sevildiği için çok mutlu. Hint filmlerini çok seven ve bu filmlerden esinlenen Işın Karaca'yı klibinde kalabalık bir ekiple beraber Hint dansları yaparken izliyoruz.

Bu klipte oyunculuk gücünü de gösteren sanatçıyı yakında iki sinema filminde izleyeceğiz. "Gelecekten Bir Gün" adlı komedi filminde oynayan sanatçı oyunculuğu çok sevmiş ve bundan sonra da devam etme kararı almış, yakında ikinci sinema filminin de çekimleri başlayacak. İkinci klip için kararsız olan Işın Karaca, sonbahara özel duygusal bir şarkıyı kliplendirmeyi planlıyor. "Gidemedim" ve "Uyanış" adlı şarkılarından biri yakında kliplenecek.

Işın Karaca'nın favori şarkısı: Nil Karaibrahimgil – Seviyorum Sevmiyorum
Burcu: Balık
Gökhan Tepe

Kendi müzik şirketi olan Tepe Müzik'i kuran Gökhan Tepe, son albümünün prodüksiyonunu kendi şirketinden yaptı. "Vur" adlı şarkısı ile çok sevilen sanatçı özellikle konserlerde çok büyük ilgi gördüğünü ve bu yüzden çok mutlu olduğunu söyledi.

Yaza özel hazırladığı "Vur" adlı şarkısında R&B ve Hip Hop müzik tarzlarından etkilenen sanatçı bu tarzda şarkılar yapmaya devam edecek. Yakında, gelen yoğun istek üzerine "Çok Özlüyorum Seni" adlı şarkısına klip çekecek olan Gökhan Tepe, bu şarkısının da en az "Vur" kadar ilgi göreceğini söyledi.

Gökhan Tepe'nin favori şarkısı: Sıla - İnşallah
Burcu: Kova