Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Bedük ve Hazal
24 Ağustos 2009 Pazartesi - 10:46 GMT
Bedük

"Gel Aşka" adlı şarkısı ile büyük beğeni toplayan Bedük'ün bu şarkının değişik versiyonlarından oluşan single albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Bu şarkıyı ilk başta bir reklam için yapan sanatçı, ilgi üzerine şarkının yeni versiyonlarını da yaparak single haline getirdi. Şarkının sözü, müziği ve aranjesi Bedük'e ait.

"Gel Aşka" klibi ile ekranlarda olan Bedük'e klibinde "Aşuk ile Maşuk" karakterleri eşlik ediyor. Şu ana kadar 2 albüm ve 1 single yapan Bedük, şu günlerde 3. albümünün hazırlığıyla ilgileniyor. Özellikle İngilizce şarkılar söyleyen Bedük'ün 2009 Mart ayında çıkarmayı planladığı albümünde Türkçe şarkılar ağırlıklı olacak. Konserlerinde yoğun ilgi ile karşılaşan Bedük durumdan oldukça memnun ve 31 Ekim tarihinde Amsterdam'ın en büyük kulübünde muhteşem bir konser vermeye hazırlanıyor.

Bedük'ün favori şarkısı : Atiye - Salla
Burcu : Koç
Hazal

Hazal'ın 8 yıl aradan sonra yaptığı "Geriye Dönme" adlı albümü Yaşar Kekeva Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albüm yapmadığı süre içinde müzikten kopmayan ve sahne almaya devam eden Hazal, bu sürenin üretkenliğini arttırdığını ve böylece kendi şarkılarını yapmaya başladığını söylüyor.

Duygusal şarkılarla tanınan ve sevilen Hazal'ın son albümünde yine duygusal şarkılar olan "Görmeseydim" ve "Vazgeçmedim" dikkat çeken şarkılar arasında. Klip konusunda kararsız olan Hazal, yakında bu şarkılardan birine sonbahara özel klip çekileceğini söyledi.

Hazal'ın favori şarkısı : Gökhan Tepe - Vur
Burcu : Aslan