Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Kenan Doğulu ve Özcan Deniz
20 Temmuz 2009 Pazartesi - 13:32 GMT
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun "Patron" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. 15 şarkıdan oluşan iddialı bir albüm yapan Kenan Doğulu, bu albümdeki şarkıları 3 sene içinde hazırlamış. "Rütbeni Bileceksin" adlı şarkısına çekilen ilginç kliple ekranlarda olan Kenan Doğulu, bu şarkıyı ustalara olan saygı hatırlansın diye yapmış.

Albümüne çok güvenen Kenan Doğulu en az 7 şarkısını kliplendirmeyi planlıyor. İkinci klip için kararsız olan sanatçı, şu anda turnede ve konserlerinde en çok "Kıskanıyorum" adlı şarkısının istek aldığını açıkladı. Kenan Doğulu ise albümünde en çok "Anlıyor Musun" adlı şarkısını seviyor. "Aşkolik", "Cadı Kazanı" ve "Şimdi ve Burada" adlı şarkılarının da ilerde fark edileceğini söyleyen Kenan Doğulu, albümdeki en güzel aşk şarkısının ise "En Kıymetlimsin" olduğunu, bu şarkıya gösterilen ilgilen de çok memnun olduğunu söylüyor. Bu albümden en az 7 tane hit çıkmasını bekleyen sanatçı, klip konusunda dinleyicilerden gelen istekleri de değerlendirecek.

Kenan Doğulu'nun favori şarkısı : Şebnem Ferah - Sil Baştan
Burcu : İkizler
Özcan Deniz

Özcan Deniz "İllallah" adlı şarkısına çekilen kliple ekranlarda. Yaza özel hareketli bir şarkıyla çıkışını gerçekleştiren Özcan Deniz ikinci klibin slow bir şarkıya geleceğini açıkladı. "Kalp Yarası" ve "Son Söz" adlı iki duygusal şarkı arasında kararsız olan sanatçı, her iki şarkıya da ilginin büyük olduğunu söyledi. Özellikle sözleri Sermiyan Midyat'a ait olan "Kalp Yarası" adlı şarkı radyolar ve dinleyicileri tarafından da büyük ilgi görüyor.

Albümde yer alan "Eski Sevgili" adlı şarkı da Özcan Deniz’in yapmış olduğu eğlenceli bir yaz şarkısı, bu şarkının da öne çıkması sanatçıyı oldukça memnun etmiş durumda. Şu günlerde bir sinema filmi çeken Özcan Deniz’i yakında yeniden oyunculuğu ile sinemalarda izleyeceğiz. Ayrıca "Nerdesin Firuze" filminin devamını da çekmek isteyen Özcan Deniz, bu film için de hazırlıklarına devam ediyor.

Özcan Deniz’in favori şarkısı : Niran Ünsal / Özcan Deniz - Aklım Hep Sende
Burcu : Boğa