Menü
Yeni Albüm : Genco Ecer: "Müzik dünyasının aranan kanı benim"
15 Temmuz 2009 Çarşamba - 13:46 GMT
Genco Ecer

Uzun süredir sessiz sedasız bir albüm hazırlanıyor. Yakışıklı, seksi, fit ve bakımlı. Her şeyden de önce sesi güzel, yorumu dikkat çekici ve şarkıları on numara. Genco Ecer "Kandıramazsın" ile tüm bilindik kuralları bozmaya geliyor...

Genco Ecer Kıbrıs ve Londra'dan sonra şimdi de Türkiye'de. "Kandıramazsın" isimli albümü ile müzik dünyasına giriş yapmaya hazırlanan Gence Ecer, R&B, Funky House ve Pop tarzı albümü ile iddialı geliyor. 10 şarkının bulunduğu "Kandıramazsın" albümündeki 8 şarkının sözleri ve müziği Genco Ecer'e ait. Albümün aranjelerini ise Tolga Tümözen ve Açelya Ülgenay yaptı. Müzik ile büyüyen Genco Ecer, dünya da popüler olan c-walk dansı ile dikkat çekiyor. Müzik kariyerinde henüz çok yeni olduğunu haddini bildiğini belirten Genco Ecer, "Ben haddimi biliyorum ama benim şu anda ki, müzik dünyasında olanlardan çok büyük farkım var. Bunu en yakında zamanda herkes görecek. Evet, yakışıklıyım, sesim güzel, şarkılarım on numara. Bu kadar başarılı bir albüm olmasaydı biraz daha bekletir çıkarmazdım. Ama albüm o kadar başarılı oldu ki, bunu herkes ile paylaşmak istedim" diyor.

Yakındoğu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde eğitimine devam eden Genco Ecer, "Son yıllarda müzik dünyasında çok kötü şeyler yaşanıyor. Ne doğru düzgün şarkı var ne de doğru düzgün insanlar. Kimseyi suçlamamak lazım. Ama hala Tarkan'larla, Mustafa'larla, Kenanlarla, Serdarlarla yaşıyor insanlar. Yeniler çıkıyor ama sabun köpüğü gibi yok oluyor. Ben hepsini gözlemledim. Nerede ne açık var hepsini gördüm. Şimdi ben bu açığı kapatacağım" diyerek iddialı olduğunu söylüyor. Müzik dinlicisinden biraz sabır istediğini belirten Genco Ecer, çok yakın zamanda şarkılarının dillere dolaşacağını ve marş olacağını belirtiyor.