Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yalın ve Müge Zeren
16 Haziran 2009 Salı - 03:23 GMT
Yalın

Yalın "Ah Be Kardeşim" adlı şarkısı ile harika bir dönüş yaptı. Sanatçı albümüne ve çıkış şarkısına gösterilen ilgilen oldukça memnun. "Ah Be Kardeşim" adlı şarkının klibi için çok kalabalık bir cast ekibi ile kamera karşısına geçen Yalın, şu ana kadar çekilen en güzel klibinin bu klip olduğunu söyledi. Ekranlarda izlemeye başladığımız klip, çok renkli ve eğlenceli.

İkinci klip için acele etmeyecek olan sanatçı, Eylül ayında slow bir şarkısını kliplendirmeyi planlıyor. Büyük ihtimalle yoğun ilgi gören "Ki Sen" ya da "Bir Tek Sen Eksiksin" adlı şarkılardan biri kliplenecek. Yaz ayını bol bol konser vererek geçirecek olan sanatçı, dinleyicileriyle birlikte konserlerinde şarkı söylemekten çok büyük keyif alıyor.

Yalın'ın favori şarkısı : Pinhani - Ne Güzel Güldün
Burcu : Koç

Müge Zeren

Müge Zeren "Fıkır Fıkır" adlı yeni albümü ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Yaza özel bir albüm hazırlayan Müge Zeren hareketli şarkıları söylemekten ve aynı zamanda dans etmekten büyük keyif alıyor. Şarkıyla dansın bir arada olması gerektiğini düşünen sanatçı "Fıkır Fıkır" adlı şarkısının enerjik klibi ile ekranlarda.

İkinci klip için yakında "Karakterli" adlı şarkısına yine dansçılar eşliğinde bir klip çekilecek. Müge Zeren'in albümünde bir çok şarkının söz ve müziği ilk albümünde olduğu gibi yine kendisine ait. Eylül ayında albümde yer alan slow şarkılardan birine de klip çekilecek.

Müge Zeren'in favori şarkısı : Funda Arar - Senden Öğrendim
Burcu : Kova