MENÜ
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hande Yener ve Ercan Demirel
05 Mayıs 2009 Salı - 00:46 GMT
Hande Yener

"Hayrola" adlı şarkısıyla büyük beğeni elde eden Hande Yener'i bu şarkının klibi ile ekranlarda izliyoruz. Elektronik müzikteki başarısını yeni albümüyle sürdürmeyi başaran Hande Yener, bu tarzı sevdirdiği için çok mutlu. "Hayrola" adlı şarkısının herkese hitap eden bir şarkı olduğunu söyleyen sanatçı, bu şarkıyı yazarken çevresindeki insanların sıkıntılarında etkilenmiş, özellikle de "kötü haber çok, iyi haber yok" sözleri bu şekilde çıkmış ortaya.

Müzikte yeni bir şeyler denemeyi çok sevdiğini söyleyen Hande Yener, bundan sonra da yenilikçi olmaya devam edecek. İkinci klip için kararsız olan sanatçı, şimdiden bir çok şarkısının dikkat çektiğini özellikle "Deliler" ile "Narsist" şarkıları arasında büyük bir yarış olduğunu, bu yarışı hangi şarkı kazanırsa o şarkının kısa zamanda klipleneceğini söyledi.

Hande Yener'in favori şarkısı : Teoman - Çoban Yıldızı
Burcu : Oğlak
Ercan Demirel

"Elveda Deme Bana" adlı duygusal şarkısı ile internette fark edilen Ercan Demirel'in albümü Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Almanya doğumlu Ercan Demirel, 5 yaşından beri müzikle uğraşıyor ve hala Almanya'da müzik eğitimini sürdürüyor.

Albümünde 12 şarkı bulunuyor ve şarkıların hepsinin sözü ve müziği kendisine ait. "Elveda Deme Bana" adlı şarkıyı yaklaşık 4 yıl önce yazan Ercan Demirel, bu şarkısındaki ayrılık acısını gerçek hayatında yaşamış ve yaşadıklarından etkilenerek bu şarkıyı ortaya çıkarmış. Albümde öne çıkan "Seviyorum Anla" adlı şarkısı ise yoğun ilgi üzerine yakında kliplenecek.

Ercan Demirel'in favori şarkısı : Sıla - Sevişmeden Uyumayalım
Burcu : Balık