Menü
Müzik Haberleri : Aydan Kaya, Beyrut Gezisi
14 Şubat 2009 Cumartesi - 13:12 GMT
Aydan Kaya

Aydan Kaya'nın Türkiye'yi temsilen gitmiş olduğu, 22 ülkede yayın yapan MBC televizyonunun en çok izlenen programı KALAM NAWAEM'in çekimleri başarıyla sonuçlandı. Program 1 Mart tarihinde Ortadoğu, Amerika ve Avrupa dahil uydu üzerinden izlenebilecek.

Programda Ortadoğu'nun kraliçesi lakaplı Elissa'nın Law Taarafou şarkısının Türkçe versiyonu olan "Aşk Çıkmazı" ve "Elveda Derken" isimli şarkının Arapça versiyonunu yorumlayan Aydan Kaya büyük beğeni topladı.

Aydan Kaya

Beytur Gezisi'nde Elissa'dan her şarkısını kullanabileceğine dair söz aldığını söyleyen Aydan Kaya: "Bunlara ek olarak Elissa'nın ekibi ile çalışmak üzere de hemfikir olduk. Bu doğrultuda ikinci albümümün hazırlıkları adına en kısa sürede tekrar Beyrut'a gitmem adına davet aldım.Türkçe albümümü çok beğendiğini dile getiren Elissa, ismini şu an veremeyeceğim iki şarkımın Arapça versiyonlarını yeni albümüne koymak üzere benden söz aldı. Gezim esnasında aldığım bir diğer teklif ise şu an ismini veremeyeceğim, Ortadoğu'nun çok meşhur bir erkek sanatçısıyla düet yapacak olmam oldu. Detaylı açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım." dedi...