Menü
Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yüksek Sadakat ve Candan Erçetin
26 Ocak 2009 Pazartesi - 01:39 GMT
Yüksek Sadakat

"Katil ve Maktul" adlı ikinci albümleriyle yine başarılı olmayı başaran Yüksek Sadakat grubu, ilk olarak "Ben Seni Arayamam" adlı şarkılarını kliplendirmişdi. Uzun bir aradan sonra sonunda ikinci klip de çekildi, "Aşk Durdukça" adlı şarkıya şarkının önüne geçmeyecek sade bir klip çekildi. Grubun solisti Kenan Vural, yaza doğru albümlerindeki üçüncü bir şarkıyı daha kliplendireceklerini ve üçünkü klibin hareketli bir şarkıya geleceğini söyledi...

"Uzay Heparı Sonsuza" adlı albümde yer alan "Kadınım" adlı şarkının yorumuyla da çok beğenilen grup, gelen yoğun ilgi üzerine bu şarkıyı da kliplendirmek için harekete geçti. Yakında Yüksek Sadakat grubunu ekranlarda "Kadınım" adlı şarkıya çekilecek olan duygusal bir kliple de izleyebileceğiz. "Uzay Heparı Sonsuza" adlı projede yer almaktan gurur duyan Yüksek Sadakat, "Kadınım" adlı şarkıyı yorumlamaktan büyük keyif alıyor ve canlı performanslarında da bu şarkıyı sürekli söylüyorlar.

Yüksek Sadakat'in favori şarkısı : Pinhani - Dursana Dünya
Burcu : (Solist Kenan Vural) Terazi
Candan Ercetin

Candan Erçetin, 27 Şubat 2009'da vizyona girecek olan "Gölgesizler" adlı film için hazırladığı "Ben Kimim" adlı şarkısıyla hayranlarını yeniden mutlu etti. En son "Melek" ve "Aman Doktor" adlı albümleri müzik camiasına kazandıran sanatçı, yaklaşık olarak dört yıldır albüm yapmıyor.

Bu kadar uzun bir sürede çok fazla şarkı biriktiğini söyleyen sanatçı şu günlerde stüdyoda yeni albümünün hazırlığıyla uğraşıyor. Mayıs ayına yetiştirmeyi planladığı albümü için çok çalışan sanatçı, "Geç olsun, güç olmasın" diyor. Televizyonlardan çok radyolara önem veren ve radyoların gücüne inanan sanatçı, yine ilk olarak yeni şarkılarını radyolardan duyuracak.

Candan Erçetin'in bir başka sürprizi de, "Gölgesizler" adlı filmde 15 saniye de olsa oynamış olduğu rolle kendisini izleyecek olmamız. Bu filmde, kamera arkasında görev alan herkes, filmin içinde bir şekilde görünecek. "Gölgesizler" adlı edebiyat romanından uyarlanan filmin konusunu "Ben Kimim" adlı şarkı tam anlamıyla anlatıyor, şarkının sözü ve müziği Candan Erçetin'e ait.

Candan Erçetin'in favori şarkısı : Ayla Dikmen - Anlamazdın
Burcu : Kova