Menü
Müzik Haberleri : Hayranlarından Gökhan Özen'e doğum günü hediyesi
24 Kasım 2008 Pazartesi - 16:30 GMT
Gökhan Özen

Türk Pop Müziği'nin prensi Gökhan Özen "Bize Aşk Lazım" isimli albümünün büyük konserini önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdi. Muhteşem dans gösterisi, sahne showları ve görselleri ile sevenlerine harika bir konser veren Gökhan Özen beyaz kuyruklu piyanosu ile mini bir gösteri de sundu.

E.G. Mobilya'nın özel tasarladığı sahne konsepti ile izleyicilerinde katılımıyla interaktif sürprizlerle devam eden konser Gökhan Özen konserlerinin en ses getireni oldu.

Resmi internet sitesi gokhanozen.com.tr üzerinden gelen maillerle sevenlerinin isteği doğrultusunda repertuarını belirleyen Gökhan Özen'e Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına yaptığı destekleri için plaket verildi.

Eski ve yeni şarkılarının yanı sıra yabancı şarkılarda seslendiren Gökhan Özen konserinde Murad Küçük yönetmenliğinde albüme adını veren "Bize Aşk Lazım" şarkısına da klip çekti.

Ece Erken , Yeliz, Kemal Doğulu, Armağan Çağlayan gibi dostlarının da yalnız bırakmadığı konserin fotoğraflarını Zeynel Abidin Ağgül çekti.

Konserde Gökhan Özen'i büyük bir sürpriz bekliyordu. Gökhan Özen hayranları hep bir ağızdan ünlü sanatçıya yazdıkları şiiri okuyup doğum gününü kutladılar. Şiiri dinleyen Gökhan Özen "İyi ki varsınız. Beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim." diyerek sevenlerinin istediği tüm şarkıları seslendirdi.

İşte Gökhan Özen'in hayranlarının yazdığı şiir:

Mağrur duruşunu sevdik senin
Hüzünlü bakışlarını
Sesinin içindeki gizli çığlıkları
Bizlere yön göstermeni
Armağan ettiğin şarkıların içindeki duruşunu
Yoldaşlığını sevdik senin, arkadaşlığını
Gözlerine tutunarak yürüdüğümüz akşamları
Baharını, kışını, o yangın bakışını
Seni sevdikçe sana benzedik
Özledik, kimseyi özlemediğimiz kadar
Yokluğunda, çıldırmış olmalıyız dedik
Hasretle ve sevgiyle kuşattığımız adam
Kalbimizin efendisi
Biz seni böyle sevdik