Menü
Yeni Klip : Faruk K. "Bana Geri Dön"e klip çekti!
07 Kasım 2008 Cuma - 02:03 GMT
Faruk K

Faruk K. "Tek Yön" isimli albümünün ikinci klibini çekti. Klibin görsel yönetmenliğini ise manken Tuğba Özay yaptı. Manken Tuğba Özay, yakın arkadaşı Faruk K.'yı kırmadı ve ilk kez farklı bir çalışmaya imza attı. Tuğba Özay, Faruk K.'nın "Tek Yön" isimli albümündeki, ikinci klibine görsel yönetmenlik yaptı...

"Bana Geri Dön" şarkısı için kamera karşısına geçen Faruk K. "Şarkıyı Tuğba'ya dinlettim ve çok sevdi. Bu şarkı büyük bir aşkı anlatıyor. Şarkı üzerine hayal kurarken kendisinden fikirlerini kullanmak istediğimi söyledim. Tuğba'da kabul etti. Kendisine çok teşekkür ederim bu klip için İtalya'dan geldi ve çok harika fikirler ile klibin harika olmasını sağladı" dedi.

Eyüp Dirlik'in yönetmenliğini yaptığı klipte Tuğba Özay, hem kıyafetler, hem mekan hem de konsept ile ilgilendi. Taksim Studyo 54'de gerçekleşen klip 18 saat sürdü. Çekimlerde bir an bile olsa Faruk K.'yı yalnız bırakmayan Tuğba Özay, klibin her dakikasına müdahale etti ve harika bir klip çalışması ortaya çıkmasını sağladı.

Şarkı da İtalyanca sözler geçmesinin kendisini çok etkilediğini söyleyen Tuğba Özay, "İtalyanca harika bir dil. Ve İtalya denince benim aklıma aşk geliyor" diyerek imalı sözler söyleyerek İtalyan aşkını bu klibi kabul etmesinde büyük bir etken olduğunu belirtti.