Menü
Yeni Klip : Direc-t yeni klip: "Ama Aşkım Yok"
09 Ekim 2006 Pazartesi - 18:02 GMT
Direc-t

DİREC-T, On Air Müzik etiketiyle piyasaya çıkan 2. albümleri "Olympos/Kırılmış Bir Dalga Gibi"nin 2.klibi için direc-t.com'da yapılan oylama sonucunda söz ve müziği Bilge Kösebalaban'a ait olan "Ama Aşkım Yok" parçası seçildi. Grubun performans görüntülerinin yer aldığı klip; Kasımpaşa'nın arka sokakları ve Tuzla'da, Murat Gönüllü tarafından 16 mm formatında çekildi.

Alternatif müziğin Türkiye'de ki en başarılı temsilcilerinden DİREC-T, On Air Müzik etiketiyle piyasaya çıkan 2. albümleri "Olympos/Kırılmış Bir Dalga Gibi" ile müzik listelerinin üst sıralarında yer almaya devam ediyor. Ama Sen Varsın, Hasret, Rambo, Dur Sakın Konuşma... gibi parçaları ile geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan DİREC-T çılgın sahne şovları, Bilge'nin ilginç vokali, eğlenceli parçaları ile izleyenleri şaşırtmaya ve kendilerine hayran bırakmaya devam ediyor.

Yazın çeşitli şehirlerde verdikleri konserler sayesinde hayranları ile buluşan Direc-t, Eylül ayında Rock'n Coke sahnesinde, yaylı enstürmanlar ve Gülce Duru'nun eşlik ettiği İngilizce parçalar ile hayranlarına sürpriz yaptı.