Menü
Yeni Albüm : Ebru Aydın'dan "Müsaadenizle"
25 Haziran 2008 Çarşamba - 12:59 GMT
Ebru Aydın

Ebru Aydın, uzun bir sessizlik döneminden sonra "Müsaadenizle" ile yeniden müzik dinleyicisi ile buluşuyor. Ebru Aydın, dört yıl Tarkan'ın bir yıl Zerrin Özer'in vokalistliğini yaparak müzik dünyasına adım atmış, 1998'de ilk albümü "Son Verdim"i çıkartmıştı. Ebru Aydın, yeni albümünde Gökhan Özen ve Mustafa Sandal gibi ünlü popçuların desteğini aldı. Mustafa Sandal, Ebru Aydın'a "Bir Gün Mutlaka" şarkısını hediye etti. Gökhan Özen ise albümdeki tüm şarkıların düzenlemelerinde stüdyo aşamasında bulunup Ebru Aydın'ı bir an olsun yalnız bırakmadı...

İki ünlü popçunun desteğini alan Ebru Aydın, "Bu benim için büyük bir onur ve gurur. Mustafa'nın şarkısı harika. Bu şarkıyı okumaktan gurur duyuyorum. Gökhan ise şarkıların seçiminde ve düzenlemelerinde fikir verdi. İnanılmaz güzel bir albüm yaptık. Umarım herkes beğenir" dedi.

Ebru Aydın

Yapımcılığını Özgür Aras'ın prodüktörlüğünü iki genç müzisyen Erhan Bayrak ve Sinan Akçıl'ın beraber yaptığı albümün düzenlemelerinde ise Cenk Çalışan, Erhan Bayrak ve Sinan Akçıl imzası var.

Ünlü söz yazarı Seda Akay' ın isim anneliği yaptığı "Müsaadenizle" albümüyle çıkış yapan Ebru Aydın, "Müzikseverlerle ilk buluşmamın üzerinden geçen 10 yıl boyunca, sizlerle yeniden buluşabilmenin yollarını ararken karşılaştığım kalabalıklar içerisinde doğru insanlarla el ele olamamanın sıkıntısını yaşadım. Ama o doğru insanları bulduğum zamanda da, karşımdaki kalabalığın arasından geçerken "Müsaadenizle" diye izin istiyorum ki, yanlarından geçip giderken beni ve el ele verdiğim tüm dostlarımı iyice görsünler diye" dedi.

Ebru Aydın, dört yıl vokalistliğini yaptığı Tarkan'ın bu albümde hiç isminin olmaması konusunda ise, "İnsanların kendi tercihidir. Benim gönül koymam gerekirken ben gönül koymayarak büyüklük gösteriyorum. Ama keşke bir açılan telefon cevapsız kalmasaydı" diyerek imalı bir açıklama yapıyor.

"Müsaadenizle" DMC Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak.