Menü

Röportaj

    1234567891011121314151617181920212223242526272829   >

Röportaj : Eren Sandal Röportajı!
Eren Sandal

"6" isimli mini albümünü Y/Z Prod. etiketiyle sevenleriyle buluşturan Eren Sandal yeni şarkılarını ve albümünün hikayesini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Çağrı Duran Röportajı!
Çağrı Duran

Söz ve müziği kendisine ait olan "Kusursuz Cinayet" isimli şarkısıyla müzikseverlerle buluşan Çağrı Duran şarkısını ve yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı: "Müzik kariyerim 9 yaşımda bağlama kursuyla başladı..."


Röportaj : Özhan Gül Röportajı!
Özhan Gül

Tamamı kendisine ait 10 yeni şarkıdan oluşan "Kırmızı Kaplı Defter" isimli ilk albümünü müzikseverlerle buluşturan Özhan Gül, hakkında merak edilenleri Mine Ayman'a anlattı: "İlk klibin "Azrail"e çekilmesi benim de tercihimdi. İnsanlar şarkıyı dinledikçe şarkının adı ve verdiği duygu arasındaki ironiyi keşfedip öyle sevdiler..."


Röportaj : Serhat Röportajı!
Serhat

Rachid Taha'nın "Ya Rayah" isimli şarkısının Türkçe versiyonuyla profesyonel müzik hayatına başlayan ve geçtiğimiz günlerde "Benim Halkım" isimli ilk Türkçe şarkısını yayımlayan Serhat, Mine Ayman'ın sorularını yanıtladı: "Melih Kibar, şarkı söylemem konusunda beni yüreklendiren kişiydi."


Röportaj : Gözde Sucu Röportajı!
Gözde Sucu

Sezen Aksu imzalı "Tut Elimden" isimli yeni şarkısını geçtiğimiz günlerde dinleyicisiyle buluşturan Gözde Sucu, hakkında merak edilenleri Mine Ayman'a anlattı: "Eşime, çocuklarıma, aileme bir anı bırakmak istiyorum dedim. Böylece amatör olarak muzik yolculuğum başlamış oldu."


Röportaj : İpek Demir Röportajı!
İpek Demir

Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi usta aranjör Erhan Bayrak'a ait olan "Dili Ballım" adlı yeni şarkısında Bülent Serttaş ile buluşan İpek Demir yeni şarkısını ve projelerini yazarımız Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Musti "Kader" Röportajı!
Musti

Almanya'da yaşayan ve "Kader" isimli şarkısıyla Türkiye'deki müzik dinleyicileriyle buluşan Musti yeni projesi öncesi Mine Ayman'ın sorularını yanıtladı: "Şarkım bana hiç ummadığım ve beklemediğim bir anda ulaştı..."


Röportaj : Merve Demirci Röportajı!
Merve Demirci

"Başka Bir Şey Var Sende" isimli son tekli çalışması ve 25. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması'na damga vuran "Birdenbire Olmaz" şarkısıyla adından söz ettiren Merve Demirci, yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Caroline Yılmaz Röportajı!
Caroline Yılmaz

"Söz Müzik Caroline Yılmaz" adını verdiği son albümü, albümün çıkış şarkısı "İster Gel İster Gelme" ve hemen sonrasında kliplendirdiği "Dönmem" ile büyük başarı yakalayan Caroline Yılmaz albümünü ve yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı...


Röportaj : Mert Berkay: "Haykırdım"
Mert Berkay

İskender Paydaş'ın aranjörlüğü ve prodüktörlüğünde yayımladığı ilk single çalışması "Haykırdım" ile müzikseverlerle buluşan Mert Berkay şarkısının hikayesini Mine Ayman'a anlattı...


    1234567891011121314151617181920212223242526272829   >