Menü

Röportaj

    12345678910111213141516171819202122232425262728   >

Röportaj : Neveser Gerginok Röportajı!
Neveser Gerginok

"İnan ki Değmez Üzülme" isimli son çalışmasını Kuzey Yapım etiketiyle sevenleriyle buluşturan, Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Neveser Gerginok yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Koridor Röportajı! (Solist Tolga Atkın)
Grup Koridor

Uzun bir aradan sonra "Üzülmedim ki" isimli yeni şarkısını Sinan Toprak Production etiketiyle müzikseverlerle buluşturan Koridor, yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı: "8 Nisan'da yeni şarkım yayında olacak!"


Röportaj : Onur Cuma Röportajı!
Onur Cuma

"Renöve" isimli ilk albümünü Happy Jingles etiketiyle dijital platformlarda yayınlayan Onur Cuma, yıllardır ezbere söylediğimiz pek çok reklam müziğinin ardından hazırladığı 13 şarkıdan oluşan albümünü Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Sultan Tulay Röportajı!
Sultan Tulay

"Sultan Tulay On Stage" cover çalışmaları ile müzik sektörüne giriş yapan ve "Seninle" isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluşturan Sultan Tulay, müzikal yolculuğunu Mine Ayman'a anlattı: "Çok eskiden, çocuk sayılabilecek yaşlarda abimle sürekli şarkı kayıtları yapardık. Bir gün abim bu şarkı ile çıkageldi..."


Röportaj : Merve Demirci Röportajı!
Merve Demirci

Söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı "Dertli Kul" ile nostalji ile modern çizgiyi buluşturan Merve Demirci, yeni projesini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Aylince Röportajı!
Aylince

Yedi yıl aradan sonra yepyeni projesi "Ey Aşk" ile müzik kariyerine kaldığı yerden devam eden Aylince, yeni şarkısının hazırlık sürecini Mine Ayman'a anlattı: "Ey Aşk o kadar içime sinmişti ki buna ilk dinleyişte aşk diyebilirim..."


Röportaj : Özge Biroğlu Röportajı!
Özge Biroğlu

Son şarkısı "Dön Diyemem" ile çok sevilen Özge Biroğlu, bir yıl aradan sonra "İzle" isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluşturdu ve yeni projesini Mine Ayman'a anlattı.


Röportaj : Ersan Erdoğu Röportajı!
Ersan Erdoğu

5 şarkılık projesinin ilk single çalışması "Bir Deli Mavi"yi Sancak Production etiketiyle müzikseverlerle buluşturan Ersan Erdoğu, yazarımız Mine Ayman'ın sorularını yanıtladı!


Röportaj : Neşe Seçil Röportajı!
Neşe Seçil

"Sorarlarsa" isimli şarkısıyla büyük beğeni toplayan ve "Aşkından Ölsem" isimli yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturan Neşe Seçil şarkısının hikayesini ve yeni projelerini Mine Ayman'a anlattı: "Her şarkı söz yazarının içindeki dünyayı anlatmıyor; hikaye anlatıcılığı bir nevi. Ama tabii duygularımı yüklediğim, adrese teslim şarkılarım da var"


Röportaj : Taner Kaya Röportajı!
Taner Kaya

Profesyonel müzik hayatına, 2011 yılında Ferhat Göçer'in seslendirdiği "Ayrılsak Ölürüz Biz" şarkısının söz ve müziğini üstlenerek başlayan ve "Dilhun" isimli ilk albümünü geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşturan Taner Kaya, müzikal yolculuğunu Mine Ayman'a anlattı.


    12345678910111213141516171819202122232425262728   >