Menü

Müzik Magazin

    1234567891011   >

Müzik Magazin : Simge'nin kep heyecanı!
46 okunma
Simge

Simge, geçen yıl pandemiden dolayı konserlerin olmamasını fırsat bilerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü'ne kaldığı yerden devam etme kararı almıştı. Güzel şarkıcı önceki gece yapılan mezuniyet töreninde kep attı!


Müzik Magazin : Ünlü ressam Çağatay Odabaş'tan Berkay'a özel...
41 okunma
Çağatay Odabaş

Türk çağdaş sanatının en dikkat çeken ressamlarından biri olan, eserleri koleksiyonerler tarafından büyük ilgi gören Çağatay Odabaş, Jennifer Lopez'in 52. doğum günü için özel bir eser tasarlamıştı. Odabaş, Jlo'dan sonra şimdi de Berkay için bir film serisinin tüm tablolarını hazırlıyor.


Müzik Magazin : Sibel Bilgiç: "Ne külkedisi ne de acıların kadınıyım..."
296 okunma
Sibel Bilgiç

Yıllar sonra "Diyemedim" şarkısıyla kariyerine kaldığı yerden devam eden Bilgiç, konuk olduğu televizyon programına samimi açıklamalarda bulundu. "Müziği bırakmasaydım çok iyi yerlerdeydim" diyen Sibel Bilgiç, "Nilüfer gibi bir sanatçı olurdum. Başarılı işlere imza atardım. Müzik benim için her zaman bir tutku. 0 zaman çok popülerken böyle bir karar vermiştim. Müzik bir aşk" diye konuştu.


Müzik Magazin : Derya Uluğ, Katarsis'in konuğu oldu!
635 okunma
Derya Uluğ

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu "Katarsis" programı iddialı konukları ve gündem yaratan sohbetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Gökhan Çınar'ın bu haftaki konuğu ise pop müziğin başarılı ismi Derya Uluğ oldu.


Müzik Magazin : Simge'nin bugünlerde morali çok bozuk!
620 okunma
Simge

Arka arkaya çıkardığı şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Simge'nin bugünlerde morali çok bozuk. Ünlü şarkıcı, kendisini sosyal medyada Simge olarak tanıtıp onun adına ünlü isimlerle iletişime geçen dolandırıcıyla mahkemelik oldu!


Müzik Magazin : Nil Karataş: "Eros'un oku ilk bizi vurdu"
599 okunma
Nil Karataş

Son yayınladığı "Eros" şarkısıyla kısa sürede dijital platformlarda zirveye yerleşen güzel popçu Nil Karataş'tan şarkısıyla ve geçtiğimiz aylarda yaptığı evlilikle ilgili ilginç yorum geldi. "Esasında bu şarkıyı albüme koyduğumda eşimle henüz sevgili bile değildim, Eros'un oku ilk bizi vurdu ve evlendik..."


Müzik Magazin : Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez nişanlandı!
478 okunma
Ece Seçkin

Ece Seçkin, sevgilisi Çağrı Terlemez'den geçtiğimiz aylarda Güney Afrika'da aldığı evlenme teklifinden sonra aile arasında gerçekleşen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımını attı. Ece Seçkin'in evinde gerçekleşen nişanda, 4 yıldır birlikte olan ikili mutluluklarını nikah yüzüğüyle taçlandırdı...


Müzik Magazin : Gökhan Türkmen'e soyadını Atatürk vermiş!
447 okunma
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, geçtiğimiz günlerde Ekşi Sözlük'ün konuğu olarak, sözlük yazarlarının sorularını yanıtladı. Sözlük yazarlarından birinin: "Soyadınızın büyük dedenize Atatürk tarafından verildiği iddiası doğru mu?" sorusu üzerine Gökhan Türkmen şu açıklamayı yaptı: "Veysel dedem, Atatürk'ün gezi yatının kaptanıymış. Atatürk dedemi çok sevdiği için soyadı kanunu çıktığı zaman dedeme kendisi Türkmen soyadını koymak istemiş. Çok şükür ki böyle değerli bir geçmişimiz var."


Müzik Magazin : Bahadır Tatlıöz''ün sürpriz doğum gününe sürpriz isimler!
457 okunma
Bahadır Tatlıöz

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı "Yangınlar Var" klibi ile çok konuşulan başarılı söz yazarı ve müzisyen Bahadır Tatlıöz'e yakın dostları Galata'da sürpriz bir doğum günü organize etti. Bahadır Tatlıöz'ün sürpriz doğum gününde; Özgün, Buray, Aydın Kurtoğlu, Gülden Mutlu, Bilge Nihan, Doğukan Manço, Oğuz Berkay Fidan, Sema Öztürk, Eflatun gibi ünlü dostlarının yanı sıra ailesi, radyocu arkadaşları ve yakın dostları da sanatçıyı yalnız bırakmadı.


Müzik Magazin : Ece Seçkin Fenerbahçe forması dağıtacak!
581 okunma
Ece Seçkin

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından Fenerbahçe'li sanatçı arkadaşlarına çağrı yaparak, forma kampanyasına destek verdi. Ali Koç'un Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı seçimesiyle büyük mutluluk yaşayan sanatçı, paylaşımında: "Sevgili Fenerbahçe'li arkadaşlarım. 22 Haziran günü Kırklareli Çilek Festivali'ndeki konserimde forma dağıtmaya başlayacağım. Tüm Fenerbahçe'li sanatçı arkadaşlarımın da kampanyaya destek vereceğine inanıyorum. Sizi seviyorum." sözlerine yer verdi ve sanatçı dostlarından cevap gecikmedi.


    1234567891011   >