Menü

Yeni Klip

<   11121314151617181919293949596979899100101102   >

Yeni Klip : "Benim İçin Üzülme" kliplendi!
4173 okunma
Funda Arar

Funda Arar'ın son albümü "Son Dans"ın haftalardır radyo listelerinde sıkça çalan, söz ve müziği Ali Tekintüre'ye ait ve yıllar önce Bergen'in seslendirdiği ünlü şarkı "Benim İçin Üzülme" için klip çekildi. Funda Arar albümünün ilk klibini "Karartma Günleri" adlı şarkıya çekmişti. İkinci klip ise gelen istekler doğrultusunda belirlenerek "Benim İçin Üzülme" şarkısına çekildi. TEM stüdyolarında gerçekleştirilen klibin yönetmenliğini ise Emre Can üstlendi.


Yeni Klip : Gülşen'in yeni klibi: "Canın Sağolsun"
9883 okunma
Gülşen

Gülşen beğeni toplayan "Ya Tutarsa" ve "Yurtta Aşk Cihanda Aşk" isimli şarkılarının kliplerinden sonra son albümünün üçüncü klibini "Canın Sağolsun" adlı şarkısına çekti. Gülşen, klip için bir ay flamenko dersi aldığını söyledi. Vera Şahin'den flamenko dersleri alan Gülşen, klipte İspanyol el çalgısı "Castaniyet" çaldı.


Yeni Klip : Bengü'nün yeni klibi: "Bağlasan Durmam"
9773 okunma
Bengü

Pop müziğin sevilen ismi Bengü, yeni klip çalışması için onlarca metre bezle sarılarak mumyalandı. "Bağlasan Durmam" adlı son albümünün isim şarkısına Tülay İbak yönetmenliğinde klip çeken Bengü, sette şekilden şekile girdi. Güneşli TEM Stüdyoları'nda çekilen klipte, yaşadığı aşkın ardından sürekli halüsinasyonlar görmeye başlayan bir kadını canlandıran şarkıcı, bir sahnede de metrelerce kumaşla sarılarak mumyalandı. Bengü, bu sahnenin kendisini çok zorladığını söyledi.


Yeni Klip : Meyra "Sana Ne"
4895 okunma
Meyra

"Başka Bir Kadın" adlı albümü ile yeniden müzikseverlerle buluşan Meyra bu albümün 3. klibini "Sana Ne" adlı parçaya çekti. 1970'li yıllarda Ajda Pekkan'dan severek dinlediğimiz şarkının yeni düzenlemesini Volga Tamöz yaptı. Candemir Sipahi yönetmenliğinde Maslak Film Sokağı Stüdyoları'nda gerçekleştirilen çekimlerin görüntü yönetmenliğini Mustafa Kuşçu üstlendi. Tamamen green box tekniği ile 16 mm’lik film olarak yapılan çekimlerde Meyra 4 farklı kostümle kamera karşısına geçti.


Yeni Klip : Gülşen'in yeni klibi: "Yurtta Aşk Cihanda Aşk"
5537 okunma
Gülşen

"Yurtta Aşk Cihanda Aşk" adlı şarkısının klibi için kameranın karşısına geçen Gülşen, boksör oldu. "Aşk" temasının ne denli güçlü olduğunu anlatan şarkının R&B ve dans versiyonlarını birleştiren klibin yönetmenliğini Tülay İbak yaptı. 35 mm. özel slow motion kamerasıyla Beşiktaş Akatlar Spor Kompleksi'nde çekilen klipte, basketbol sahasının içine boks ringi kuruldu.Modacı Nur Yerlitaş'ın hazırladığı kostümleri giyen Gülşen, 20 dansçıyla birlikte uzun süre boyunca koreografi üzerinde çalıştı.


Yeni Klip : Metin Arolat "Ruhum Seninle"
3708 okunma
Metin Arolat

Metin Arolat, "Kabul Et" albümünün üçüncü klibi için ikinci kez Eyşan Özhim'le kamera karşısına geçti. İlk klibinde öpüşme sahneleriyle konuşulan ikili "Ruhum Seninle" şarkısının klibindeki yatak sahneleriyle dikkatleri yeniden üzerlerine toplayacaklar. Daha önceki kliplerin de olduğu gibi bu klibinde yönetmenliğini asistanlarına emanet eden Metin Arolat "Ruhum Seninle" ile yine büyük bir çıkışa hazırlanıyor. Siyah beyaz çekilen bazı sahneleriyle çekimleri 2 gün süren klipte Eyşan Özhim ve Metin Arolat yine erotik yatak görüntüleriyle çok konuşulacak.


Yeni Klip : Özgün'ün yeni klibi: "Yanarım"
5839 okunma
Özgün

Türk pop müziğinin en başarılı çıkışlarından birini yapan Özgün yeni klibini "Yanarım" adlı şarkısına çekti. Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkı için kamera karşısına geçen Özgün klibini Tayfun Dinçer'in yönetmenliğinde çekerken video klipi için şu yorumu yaptı : "Sanırım büyük şehirlerin keşmekeşinden sıkılan herkesin hayalidir kırsal kesimde, doğa ile iç içe yaşamak. Ben de bunu hep düşünürdüm. Klipte bile olsa bu hayalimi gerçekleştirebilecek olmamdan dolayı çok mutlu oldum"


Yeni Klip : Aysu Baceoğlu "Sen Sağlığa Zararlısın"
4023 okunma
Aysu Baceoğlu

Podyum dünyasından şarkıcılığa adım atan ünlü manken Aysu Baceoğlu, yakında piyasaya çıkacak "Hadsiz" adlı albümünün ilk klibini "Sen Sağlığa Zararlısın" isimli şarkısına çekti. Mustafa Mayadağ'ın yönetmenliğini yaptığı klip çekiminde Baceoğlu dev şarap kadehinin içine girdi. Aysu, bu kadehi yurt dışından getirtti. Dev şarap kadehini daha önce ünlü şarkıcı Beyonce da klibinde kullanmıştı.


Yeni Klip : Nilüfer'in yeni klibi: "Hoşuna Gider mi?"
8205 okunma
Nilüfer

Nilüfer, yeni albümünün ikinci klibini "Hoşuna Gider mi" adlı şarkıya çekti. Sanatçı, "Karar Verdim" adlı albümünde yer alan yine sözleri ve müziği kendisine ait "Hoşuna Gider mi"nin klibi için Maslak Venue'de kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in yaptığı klip için 25 kişilik bir ekip yaklaşık 12 saat çalıştı.


Yeni Klip : Murat Başaran'ın "Nankör" klibi sansürlendi!
31517 okunma
Murat Başaran

Murat Başaran'ın eksi 10 derecede çektiği klip; manken Rafaella Ferrano'nun bikinili görüntüleri yüzünden Kral TV tarafından "RTÜK korkusuyla" sansürlendi. Murat Başaran, yeni albümü "Sana Ölürüm"deki "Nankör" adlı şarkı için Uludağ'da karlar üzerinde yazlık bir klip çektirmişti. Deniz Akel'in yönettiği klipte, Başaran'a son günlerin popüler Brezilyalı mankeni Rafaella Ferraro bikinili ve seksi görüntüsüyle eşlik etmişti.


<   11121314151617181919293949596979899100101102   >