MENÜ

Yeni Klip

<   11121314151617181828384858687888990919293949596979899100   >

Yeni Klip : Aydilge'nin Çığlığı: Tuğyan Uyan!
4415 okunma
Aydilge

Yüxexes Dergisi tarafından "Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcısı" seçilen Aydilge'nin üçüncü müzik videosu, kendi yazmış olduğu "Bulimia Sokağı" adlı romanın kahramanı "Tuğyan"a çekildi. Aydilge size soruyor: Duygusallığın, düş kurmanın, yaratıcılığın sınırlandırıldığı bir toplumda, kaçınız özgün olmaya çalışıp, sıradanlaşmayı reddettiniz? Oyunu kurallarına göre oynamayı sevmeyip, oyunbozan olduğunuz için sahnenin dışına atıldınız mı hiç? İşte bu şarkı, sahnenin dışında kalanlar için!"


Yeni Klip : Zeynep Casalini: Dokunma Bana
8529 okunma
Zeynep Casalini

Zeynep Casalini'nin "Dokunma Bana" şarkısı, DMC tarafından müzik marketlere sunulan "64" isimli 4 CD'den oluşan albümün tek yeni şarkısı. "Dokunma Bana"nın sözleri ve düzenlemesi Sinan Akçıl'a, müziği ise Muhammed Rifai'ye ait. Video klibi ise Dijital Sanatlar / Gürcan Keltek yönetmenliğinde çekildi.


Yeni Klip : Keremcem "Aşk Bitti"
8279 okunma
Keremcem

Keremcem'in yeni albümü "Aşk Bitti" İrem Records etiketiyle geçtiğimiz günlerde müzik marketlerde yerini aldı. 13 şarkının yer aldığı albümün ilk klibi, albüme ismini veren "Aşk Bitti" isimli şarkıya çekildi.


Yeni Klip : Kenan Doğulu'dan yeni klip: "Baş Harfi Ben"
6317 okunma
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu beğeni toplayan "Festival" isimli son albümünün yeni klibini söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Ozan Doğulu'ya ait "Baş Harfi Ben" isimli duygu yüklü şarkısına çekti...


Yeni Klip : Mucize Nağmeler - Deniz Seki: "At Kadehi Elinden"
5820 okunma
Deniz Seki

Ercan Saatçi'nin müzik şirketi Rec by Saatchi'den çıkardığı "Mucize Nağmeler" isimli alaturka bir albümün ilk klibi Deniz Seki'nin yorumladığı "At Kadehi Elinden" isimli şarkıya geldi. "Mucize Nağmeler" ünlü sanatçıların seslendirdiği eserlerden oluşuyor. Müjdat Gezen'den Sezen Aksu'ya, Fatih Erkoç'tan Deniz Seki'ye kadar önemli sanatçılar bir araya gelerek unutulmaz şarkıları yorumladı....


Yeni Klip : Özgün'ün "Aşk Çiçeği" Prag'da açtı!
16765 okunma
Özgün

Türk pop müziğinin yeni isimlerinden Özgün ilk albümü "Elveda"nın son klibini "Aşk Çiçeği" adlı şarkıya çekti. Sanatçı sözleri kendisine müziği ve düzenlemesi Ender Çabuker'e ait olan şarkının klibi için Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da kamera karşısına geçti. Çekimleri iki gün süren ve yönetmenliğini Veli Kuzlu'nun yaptığı klipte Özgün'ün Prag'da yaşadığı ve bitirdiği bir aşkı yıllar sonra aynı yerde araması konu ediliyor.


Yeni Klip : Burcu Güneş'in yeni albümünün ilk klibi: "Olmazsan Olmaz"
4637 okunma
Burcu Güneş

Uzun bir aradan sonra müzik marketlere sunduğu "Ben Ateş Ben Su" isimli albümüyle başarılı bir çıkış yakalayan Burcu Güneş yeni albümünün ilk klibini "Olmazsan Olmaz" isimli şarkısına çekti. Klipte "kırmızı kadın" olarak çıktı karşımıza çıkan Burcu Güneş albümüne felsefe kitapları okuyarak hazırlandığını söyledi ve "Ateş hareketli şarkıları, su da slowları temsil ediyor" dedi...


Yeni Klip : "Sihirli Değnek"in ilk klibi: "Senden Çok Var"
27528 okunma
Rober Hatemo

Rober Hatemo "Sihirli Değnek" isimli son albümünün ilk klibini "Senden Çok Var" isimli şarkısına çekti. Yunanlı bir besteciye ait olan şarkıyı daha önce Aşkın Nur Yengi yorumlamıştı. Yıldız Tilbe'nin sözleriyle Rober Hatemo'nun yeni albümünün lokomotif şarkısı olan "Senden Çok Var"ın klibi Rober Hatemo'nun göbek dansıyla beğeni topluyor...


Yeni Klip : Doğa'nın yeni klibi: "Sakın Sevme Beni"
11946 okunma
Doğa

Kısa süre önce ilk albümü "Bir Hayat Daha Olmalı" ile müzikseverlerle buluşan Doğa, ikinci klibini "Sakın Sevme Beni" adlı parçasına çekti. Eski zamanların İstanbul'unun anlatıldığı siyah-beyaz klipte Doğa'ya eşlik eden; Cumhuriyet ilanından hemen sonraki dönemin Cumhuriyet balolarının unutulmaz siması olan 103 yaşındaki babaannesi Nazmiye Hanım oldu.


Yeni Klip : Duman'ın yeni klibi: "En Güzel Günüm Gecem"
5826 okunma
Duman

Geçen ay vatani görevlerini yapmak için askere giden Duman grubunun iki elemanı Kaan Tangöze ve Batuhan Mutlugil tezkere için gün sayarlarken, albümlerinin "En Güzel Günüm Gecem" adlı parçalarına yaptıkları klip ortaya çıkıverdi. Grup elemanları klipte kuklalarını kullanmışlar. Klibin yönetmenliğini ise Pelin Bozkurt yaptı.


<   11121314151617181828384858687888990919293949596979899100   >